Zestaw do naprawy gwintów M 9x1,25mm

: VC*04014
: nowy
0,00 zł
Brutto

Profesjonalny zestaw do naprawy gwintów metrycznych 8x1,00mm V-Coil

Komplet zawiera elementy wykonane z wysokiej jakości stali chromowo-niklowej, dedykowane do szybkiej do naprawy uszkodzonych gwintów.

Producent: V-Coil.

Nr. producenta: 4014.

Nr. katalogowy: S94004014.

Jeżeli masz dosyć problemów związanych z naprawą gwintów to polecamy Ci zestaw do naprawy gwintów metrycznych 8x1,00mm, renomowanego producenta V-Coil.

Zestaw zawiera:

  • gwintownik,
  • wkrętak do wkładek,
  • wykrętak,
  • wiertło HSS,
  • 20 wkładek gwintowych oraz sprężynek.

Produkt zapakowany w kasetę plastikową bądź metalową.

To świetne rozwiązanie podnoszące szybkość naprawy zniszczonego gwintu z równoległym podniesieniem jego wytrzymałości.

Pierwszorzędne rozstrzygnięcie dla branży motoryzacyjnej

Oferowane u nas zestawy znajdą zastosowanie głównie w serwisach mechanicznych, motoryzacyjnych oraz ślusarskich pozwalając między innymi na naprawę gwintu w silniku, bądź jego osprzęcie. Stosowane aktualnie technologie umożliwiają stworzenie wysoko mocnego gwintu w maksymalnie szybki sposób. Regenerując lub tworząc połączenie gwintowe, otrzymasz nowe o dużej wytrzymałości, jak również odporne na korozję i temperaturę. Nowe połączenie gwintowe o większej elastyczności zapewnia równomierne przenoszenie wszelkich obciążeń i napięć.

Oszczędność pieniędzy i czasu

Możesz zapomnieć o musie wymiany kosztownych części, gdyż aktualnie możesz naprawić ich gwinty, szczególnie w silnikach, w których bloki wykonano z aluminium. Co więcej, w każdym samochodzie znajdzie się dużo części, które możemy uchronić przed kosztowną wymianą z powodu regeneracji gwintu w systemie V-Coil.

W naszym sklepie znajdziesz szeroką paletę zestawów naprawczych do poniekąd wszystkich odmian gwintów (calowych oraz metrycznych).

VC*04014

16 innych produktów w tej samej kategorii: