Zestaw do naprawy gwintów M 6-M10 [88szt.]

: MS*MGS01077
: nowy
0,00 zł
Brutto

Zestaw do naprawy gwintów M6-M10 88 elementów HeliCoil

Zestaw zawiera: wiertło, gwintownik, element wkręcający, adaptery gwintowane, przedłużkę łamiącą.

Rozmiary:

  • M6x1,0x8,0mm,
  • M8x1,25x10,8mm,
  • M10x1,25x13,5mm.

Producent: HeliCoil

Nr. katalogowy: MGS01077. 

Proponujemy w dobrej cenie bardzo dobry 88 elementowy zestaw do regeneracji gwintów M6, M8, M10 renomowanego producenta HeliCoil, jako idealne rozwiązanie do regeneracji gwintów wewnętrznych w metalach.

To nowoczesne, a zarazem pomocne rozwiązanie stworzone w oparciu o najnowocześniejsze technologie materiałowe zapewniające szybką naprawę zużytego bądź popsutego gwintu, a jednocześnie ochronę zregenerowanego materiału przed zużuciem i uszkodzeniem .

Świetne wyjście dla branży motoryzacyjnej

Zestawy, które oferujemy w naszym sklepie znajdą zastosowanie głównie w serwisach motoryzacyjnych, mechanicznych oraz ślusarskich zapewniając prostą i błyskawiczną naprawę uszkodzonego gwintu w silniku, bądź jego osprzęcie. Teraźniejsza technologia umożliwia stworzenie wysoko mocnego gwintu naprawdę w krótkim czasie. Regenerując, ewentualnie tworząc połączenie gwintowe, otrzymasz nowe o niezwykłej wytrzymałości, a także odporne na temperaturę i korozję. Nowe połączenie gwintowe o podwyższonej elastyczności zapewnia usprawnione, równomierne przenoszenie wszystkich obciążeń eksploatacyjnych.

Pracuj oszczędniej i szybciej

Możesz obniżyć niezbędność wymiany drogich części, ponieważ aktualnie możesz naprawić ich gwinty, przede wszystkim w silnikach z blokami z miękkiego aluminium. Do tego w każdym pojeździe funkcjonuje wiele podzespołów, które zdołamy uratować przed drogą wymianą za pomocą regeneracji gwintu.

Posiadamy w sprzedaży różne zestawy naprawcze do niemal wszystkich rodzajów połączeń gwintowych (calowych i metrycznych).

MS*MGS01077

16 innych produktów w tej samej kategorii: