Gwintownik montażowy M 6x1,00mm / stopniowy / pod sprężynki

: VC*03630
: nowy
0,00 zł
Brutto

Gwintownik montażowy M6x1,00mm V-Coil

Dane techniczne:

  • Gwintownik stopniowy pod sprężynki gwintowe,,
  • do naprawy zniszczonych gwintów,
  • wykonany ze stali szybkotnącej HSS,
  • producent: V-Coil,
  • nr. katalogowy: 03630.

Gwintownik montażowy stopniowy M6x1,00mm V-Coil jest narzędziem, które wykorzystujemy do prac przy regeneracji połączeń gwintowych, korzystając z kompletów naprawczych. Używamy go pod tulejki, wkładki, a także sprężynki gwintowe, sporządzając nim gwint.

Gwintownik montażowy jest narzędziem wieloostrzowym, które stosujemy do przygotowania gwintów wewnętrznych w otworach, w które jest wkręcany. Składa się on z dwóch elementów tj. z części roboczej, skrawającej oraz uchwytu nazywanego pokrętłem czy też oprawką.

Koniec tarapatów ze zniszczonym gwintem

Przyczyn prowadzących do zniszczenia połączeń gwintowych jest dużo. Korozja, zastosowany nadmierny moment dokręcający, ścieranie się gwintu i sporo innych mogą powodować jego renowacji. Najszybszym z dzisiaj osiągalnych wyjść jest wykorzystanie sprężynek gwintowych, które są produkowane w wielu różnych wariantach i wielkościach, by umożliwić możliwe szybką naprawę zerwanego gwintu. Jednak zastosowanie odpornej na ścieranie wkładki gwintowej musi być poprzedzone zastosowaniem gwintownika.

Bezkompromisowa jakość

Sprężynki z twardej stali nierdzewnej dołączane do kompletów naprawczych potrzebują uprzedniego wstępnego nacięcia gwintu gwintownikiem montażowym wykonanym ze stali HSS. Gwintownik taki, jako podstawowe narzędzie w komplecie jest najwyższej jakości, co gwarantuje nam, że się on nie złamie i natnie dokładnie gwint, zapewniając tym samym prędkie przeprowadzenie dalszych czynności.

Zaoszczędzisz sporą gotówkę na częściach

Gwintownik montażowy pośrednio umożliwia nam oszczędności, albowiem przy jego użyciu zdołamy naprawić gwint, co z kolei pozwala nam w wielu wypadkach ustrzec się kosztownej wymiany podzespołów w samochodzie, silniku i wielu jego częściach.


VC*03630

16 innych produktów w tej samej kategorii: