Gwintownik montażowy M12x1,25mm-M14x1,25mm / stopniowy / pod tulejki

: TR*10731
: nowy
0,00 zł
Brutto

Gwintownik montażowy M12x1,25mm-M14x1,25mm, stopniowy, pod tulejki firmy Triumf (10731).

Przeznaczony do łatwej i szybkiej naprawy oryginalnego gwintu bez środkowania przed umieszczeniem tulejek gwintowych. Wierzchołek narzędzia jest pilotem, za którym znajduje się gwintownik z oryginalnym rozmiarem gwarantujący łatwe prowadzenie narzędzia w osi otworu. Za nim następuje część tnąca,która dopasowuje średnicę otworu i ostatnie ostrza tworzące nowy gwint pod wkładkę.

Stopniowy gwintownik montażowy M12x1,25mm-M14x1,25mm pod tulejki jest narzędziem do naprawy, regeneracji gwintów, umożliwiającym przygotowanie gwintu pod naprawcze tulejki gwintowe, kiedy chcemy dokonać naprawy, stosując zestaw naprawczy z tulejkami gwintowymi.


Jakość pozwoli Ci zaoszczędzić czas i gotówkę na kosztownych częściach


Upływ czasu, zmęczenie tworzywa oraz czynniki zewnętrzne mogą doprowadzić do zużycia się bądź zniszczenia gwintu, a co za tym idzie pojawienie się konieczności jego renowacji. Gwintownik montażowy jest jednym z zasadniczych sprzętów w zestawach do naprawy gwintów, które odpowiada za przygotowanie gwintu pod wkładkę regeneracyjną. Jest to rzecz jasna wysokiej jakości gwintownik, wytworzony ze stali szybkotnącej HSS i zapewniający, że nie ulegnie defektowi w czasie pracy, stopując w ten sposób skuteczne oraz szybkie zregenerowanie gwintu. Plusem tego rodzaju rozstrzygnięcia jest oszczędność na wymianie kosztownych części, w których gwint uległ zniszczeniu, jako że pomyślnie go zregenerujemy.

TR*10731

16 innych produktów w tej samej kategorii: