Gwintownik montażowy M14x1,25mm / stopniowy / pod sprężynki

: VC*03635
: nowy
0,00 zł
Brutto

Gwintownik montażowy M14x1,25mm V-Coil

Dane techniczne:

  • Gwintownik stopniowy pod sprężynki gwintowe,
  • do naprawy zniszczonych gwintów,
  • wykonany ze stali HSS,
  • producent: V-Coil,
  • nr. katalogowy: 03635.

Stopniowy gwintownik montażowy M14x1,25mm V-Coil jest podstawowym narzędziem, które wykorzystujemy do prac przy regeneracji gwintu z zastosowaniem zestawów naprawczych. Narzynamy nim gwint w otworze, przygotowując go pod włożenie wkładki.

Koniec problemów z uszkodzonym gwintem

Gwint może ulec uszkodzeniu, zerwaniu z szeregu przyczyn. Korozja, zastosowany zbytni moment dokręcający, ścieranie się gwintu, a także wiele innych mogą być przyczyną jego renowacji. Najszybszym z dzisiaj osiągalnych trybów jest zastosowanie sprężynek, tulejek gwintowych produkowanych w szeregu modeli i rozmiarach, żeby w krótkim czasie zapewnić renowację zużytego gwintu. Jednakże wykorzystanie wytrzymałej wkładki gwintowej musi być poprzedzone zastosowaniem gwintownika.

Wysoka bezkompromisowa jakość

Sprężynki z odpornej stali nierdzewnej dołączane do zestawów naprawczych potrzebują wcześniejszego przygotowania gwintu gwintownikiem montażowym wykonanym ze stali szybkotnącej HSS. Gwintownik tego rodzaju, jako główne narzędzie w komplecie jest najwyższej jakości, co daje pewność, że nie złamie się on i natnie dokładnie gwint, zapewniając tym samym szybkie przeprowadzenie kolejnych czynności.

Zaoszczędzisz na częściach

Wykorzystanie tego gwintownika umożliwia wykorzystanie kompletu naprawczego umożliwiającego reperację gwintu w wielu podzespołach pojazdu, silniku i jego częściach. Między innymi za jego sprawą możemy ustrzec się drogiej wymiany części, bo ich gwinty możesz łatwo i szybko naprawić. Umożliwia on łatwe przygotowanie do regeneracji połączenia gwintowanego w silnikach z aluminium, gwintu pod świecę zapłonową.


VC*03635

16 innych produktów w tej samej kategorii: