Gwintownik montażowy M10x1,00mm-M12x1,00mm / stopniowy / pod tulejki

: TR*5577
: nowy
0,00 zł
Brutto

Gwintownik montażowy 10x1,00mm-M12x1,00mm, stopniowy, pod tulejki firmy Triumf, idealny do naprawy gwintów świec żarowych oraz korków olejowych.

Jest on przeznaczony do łatwej i szybkiej naprawy oryginalnego gwintu bez dodatkowego środkowania przed osadzeniem tulejek gwintowych. Szczyt narzędzia stanowi pilot, za nim mieści się gwintownik z oryginalnym rozmiarem w celu zagwarantowania łatwego prowadzenia gwintownika w osi otworu. Za nim następuje część tnąca,która przystosowuje średnicę otworu i ostatnie z kolei norze wytwarzające nowy gwint pod gwintową wkładkę.

Stopniowy gwintownik montażowy 10x1,00mm-M12x1,00mm pod tulejki firmy Triumf jest narzędziem, które użytkujemy do napraw połączeń gwintowych, korzystając ze wspomagających te prace kompletów naprawczych. Wykorzystujemy go pod tulejki, wkładki oraz sprężynki gwintowe, przygotowując nim gwint.


Koniec tarapatów ze zniszczonym gwintem


Gwint może ulec zerwaniu z wielu przyczyn. Zardzewienie, ścieranie się gwintu, zastosowany nadmierny moment dokręcający, a także wiele innych mogą rodzić nieodzowność jego regeneracji. Najszybszym z dzisiaj dostępnych rozwiązań jest użycie tulejek gwintowych wytwarzanych w wielu różnych modelach i wymiarach, by umożliwić jak najszybszą renowację zerwanego gwintu. Natomiast użycie odpornej na ścieranie wkładki gwintowej musi zostać poprzedzone zastosowaniem gwintownika.


Bezkompromisowa jakość


Gwintowniki montażowe pod sprężynki są stworzone z szybkotnącej stali HSS, nacinają gwint, w otworze, w który wprowadza się nową wytrzymałą wkładkę gwintową. Przy dalszej pracy przy naprawie gwintu do umieszczenia wkładki służy pokrętło oraz wybijak, który obłamuje wystającą pozostałość wkładki. Podstawą jest tu wysokiej jakości gwintownik, który nie pęknie i natnie precyzyjnie gwint, pozwalając na tym sposobem szybką realizację dalszych prac.


Zaoszczędzisz duże pieniądze na wymianie części


Zastosowanie tego gwintownika umożliwia użycie zestawu naprawczego umożliwiającego reperację gwintu w wielu kosztownych częściach pojazdu. Właśnie dzięki niemu można uniknąć drogiej wymiany części, jako że ich gwinty mogą być efektywnie naprawiane. Dzięki niemu prędko i sprawnie przygotujesz do regeneracji sprężynkami gwinty w silnikach z blokami z aluminium, gniazda świec, lub odmienne części z uszkodzonym gwintem.

TR*5577

16 innych produktów w tej samej kategorii: