Kpl. gwintowników montażowych M 8x1,0-14x1,25mm stopniowych [5szt.] pod tulejek świec

: TR*31139
: nowy
0,00 zł
Brutto

5 elementowy komplet gwintowników montażowych M 8x1,0-14x1,25mm stopniowych pod świece żarowe

Zestaw zawiera gwintowniki:

  • M8x1 x M10x1,
  • M9x1 x M11x1,
  • M10x1 x M12x1,
  • M10x1,25 x M12x1,25,
  • M12x1,25 x M14x1,25.

Producent: Triumf

Nr. katalogowy: 31139,

produkt zapakowany w plastikowe pudełko z pianką

Komplet gwintowników montażowych M 8x1,0-14x1,25mm stopniowych pod świece żarowe jest doskonałym rozwiązaniem narzędziem wykorzystywanym do prac przy reperacji połączeń gwintowych z zastosowaniem kompletów naprawczych.

Gwintownik montażowy jest narzędziem ze skrawającymi ostrzami, które używamy, chcąc stworzyć czy też odtworzyć połączenie gwintowe. Skonstruowany jest on z części roboczej plus pokrętła będącego zarazem uchwytem.

Koniec komplikacji z uszkodzonym gwintem

Gwint może ulec zerwaniu z wielu przyczyn. Korozja, ścieranie się gwintu, użyty zbytni moment dokręcający, a także sporo innych mogą być powodem jego regeneracji. Najszybszym z dzisiaj dostępnych sposobów jest zastosowanie sprężynek gwintowych, które są produkowane w wielu różnych odmianach i wymiarach, by umożliwić możliwe szybką renowację popsutego gwintu. Wykorzystanie odpornej na ścieranie sprężynki gwintowej musi być poprzedzone zastosowaniem gwintownika.

Bezkompromisowa jakość

Wkładki gwintowe wykonane z wytrzymałej stali nierdzewnej wchodzące w skład zestawów naprawczych potrzebują uprzedniego nacięcia gwintu gwintownikiem montażowym wykonanym ze stali szybkotnącej HSS. Gwintownik tego typu, jako główne narzędzie w zestawie jest najwyższej jakości, co daje pewność, że nie złamie się on i natnie precyzyjnie gwint, pozwalając na prędkie przeprowadzenie dalszych prac.

Zaoszczędzisz na wymianie części

Komplet gwintowników montażowych Triumf pozwala na nam oszczędności pośrednio, jako że na skutek jego zastosowania możemy naprawić gwint, co z kolei pozwala nam w wielu przypadkach ustrzec się kosztownej wymiany podzespołów w samochodzie, silniku i wielu jego częściach.

TR*31139

16 innych produktów w tej samej kategorii: