Gwintownik montażowy M18x1,50mm

: S94003037
: nowy
0,00 zł
Brutto

Gwintownik montażowy M18x1,50mm V-Coil

Gwintownik pod sprężynki gwintowe, stosowany do naprawy zepsutych gwintów.

Dane techniczne:

  • wykonany ze stali szybkotnącej HSS z oszlifowanymi zwojami,
  • Producent: V-Coil,
  • Nr. katalogowy: 03037.

Zaprezentowany tu gwintownik montażowy M18x1,50mm V-Coil jest narzędziem przeznaczonym do przygotowania gwintu pod naprawcze sprężynki gwintowe.


Jest on koniecznym elementem przy naprawie gwintów wewnętrznych przy pomocy tulejek gwintowych.


Gwintownik montażowy jest narzędziem z ostrzami skrawającymi, które użytkujemy, chcąc utworzyć albo naprawić połączenie gwintowe. Składa się on z dwóch elementów tj. z części roboczej, skrawającej oraz uchwytu tytułowanego pokrętłem ewentualnie oprawką.


Koniec trudności z uszkodzonym gwintem


Powodów uszkodzenia połączeń gwintowych jest wiele. Rdza, użyty zbyt duży moment dokręcający, ścieranie się gwintu, a także sporo innych mogą powodować jego renowacji. Najszybszym ze współcześnie dostępnych wyjść jest użycie sprężynek, wkładek gwintowych produkowanych w szeregu średnic i wariantach, żeby w krótkim czasie umożliwić naprawę zużytego gwintu. Zastosowanie odpornej sprężynki gwintowej musi być poprzedzone zastosowaniem gwintownika.


Bezkompromisowa jakość


Wkładki wykonane z wytrzymałej stali nierdzewnej dodawane do zestawów naprawczych wymagają uprzedniego wstępnego nacięcia gwintu gwintownikiem montażowym wykonanym ze stali HSS. Gwintownik tego rodzaju, jako kluczowe narzędzie w zestawie gwarantuje najwyższą jakość, co daje gwarancję, że nie złamie się on i natnie dokładnie gwint, pozwalając na prędkie przeprowadzenie następnych czynności.


Zaoszczędzisz duże pieniądze na częściach


Gwintownik montażowy zapewnia nam oszczędności pośrednio, ponieważ za sprawą jego użycia można zregenerować gwint, co z kolei pozwala nam niejednokrotnie uniknąć kosztownej wymiany części w samochodzie, silniku i wielu jego częściach.

S94003037

16 innych produktów w tej samej kategorii: