Gwintownik montażowy M14x1,25mm

: VC*03029
: nowy
0,00 zł
Brutto

Gwintownik montażowy M14x1,25mm V-Coil

Gwintownik pod tulejki gwintowe, używany do renowacji uszkodzonych gwintów.

Dane techniczne:

  • wytworzony ze stali szybkotnącej HSS z oszlifowanymi zwojami,
  • Producent: V-Coil,
  • Nr. katalogowy: 03029.

Gwintownik montażowy M14x1,25mm V-Coil jest zasadniczym narzędziem, które użytkujemy do napraw gwintów, korzystając z zestawów naprawczych. Nacinamy nim wstępnie gwint w otworze, szykując go pod umieszczenie tulejki.


Jest on narzędziem nacinającym gwint wewnętrzny w otworach o różnych średnicach.


Koniec kłopotów z zepsutym gwintem


Gwint może ulec zerwaniu z wielu przyczyn. Rdza, ścieranie się gwintu, zastosowany zbytni moment dokręcający, a także wiele innych mogą wywoływać niezbędność jego reperacji. Najszybszym ze współcześnie osiągalnych rozwiązań jest użycie sprężynek, tulejek gwintowych wytwarzanych w przeróżnych rodzajach i wymiarach, by zapewnić błyskawiczną naprawę popsutego gwintu. Tymczasem wykorzystanie odpornej wkładki gwintowej musi być poprzedzone użyciem gwintownika.


Bezkompromisowa wysoka jakość


Gwintowniki montażowe pod tulejki są stworzone ze stali HSS, nacinają gwint, w otworze, w który wprowadza się tulejkę ze stali nierdzewnej. Przy dalszej pracy przy renowacji gwintu do wkręcenia wkładki stosujemy pokrętło, plus wybijak, który obłamuje wystającą resztę sprężynki. Fundamentem jest tutaj wysokiej jakości gwintownik, który nie ulegnie uszkodzeniu i natnie precyzyjnie gwint, umożliwiając dzięki temu ekspresową realizację dalszych prac.


Zaoszczędzisz duże pieniądze na częściach


Gwintownik montażowy umożliwia nam oszczędności pośrednio, gdyż na skutek jego użycia zdołamy naprawić gwint, co z kolei pozwala nam niejednokrotnie uniknąć kosztownej wymiany części w samochodzie, silniku i wielu jego częściach.

VC*03029

16 innych produktów w tej samej kategorii: