Klucz dynamometryczny 3/4" 100-600Nm - King Tony 34662-1DG

: KT*34662-1DG
: nowy
0,00 zł
Brutto

Klucz dynamometryczny 3/4" 100-600Nm - King Tony 34662-1DG

Dane techniczne:

 • rozmiar - 3/4",
 • zakres - 100 - 600 Nm,
 • rozdzielczość - 5 Nm,
 • mechanizm grzechotkowy 24 zęby,
 • długość klucza - 1048 mm,
 • waga - 5,60 kg,
 • przycisk w głowicy ułatwiający ściąganie nasadki,
 • czytelna i wyraźna skala,
 • certyfikat kalibracji,
 • dokładność +/- 3%,
 • nr. katalogowy 34662-1DG.

Klucz dynamometryczny 3/4" 100-600Nm King Tony 34662-1DG to renomowane narzędzie przydatne nie tylko w wyspecjalizowanym warsztacie, ale nawet w przydomowym garażu. Przeznaczony do przemysłu, oraz serwisów ogólnomechanicznych, służy do dokręcania połączeń gwintowych z siłą o dokładnie określonym momencie.

Klucz wykonany jest ze stali chromowo wanadowej, co zapewnia jego trwałość i wytrzymałość. Posiada mechaniczny naciąg zapadki dynamometrycznej, która po osiągnięciu żądanej siły dokręcania przeskakuje o jeden ząbek, wydając charakterystyczny dźwięk. Skala momentów umieszczona jest w rękojeści klucza, jej regulacja następuje poprzez jej obrót. Po ustawieniu żądanego momentu należy zablokować klucz zabezpieczeniem na końcu rączki.

O ile poszukujesz wszechstronnego nowoczesnego narzędzia zapewniającego dokręcanie z najwyższą precyzją, które zdoła zastąpić standardowy zestaw kluczy, to będzie to dla Ciebie znakomite rozwiązanie.

Uniwersalność połączone z konkurencyjną ceną

Wieloletnia współpraca z czołowymi producentami kluczy dynamometrycznych oraz zdobyte doświadczenie pozwala nam oferować nie tylko produkty najwyższej jakości, ale również zapewnić dobrą cenę. Tego typu narzędzia przydają się między innymi w pracach związanych z naprawą samochodów, rowerów oraz instalacji elektrycznych, kiedy spajając podzespoły, trzeba je dokręcić z należytą siłą, aby ich nie zniszczyć.

Precyzyjne dokręcanie = bezpieczeństwo, bezusterkowość, obniżone koszty

Klucz dynamometryczny 3/4" 100-600Nm King Tony znajduje szerokie zastosowanie w czasie dokręcania śrub z należytym momentem siły ręczącym bezpieczeństwo dokręcanego elementu oraz śruby. Używając klucza dynamometrycznego, możemy wykonać sporo prac, rozpocząwszy od najprostszych po najbardziej skomplikowane i potrzebujące najwyższej dokładności. Tak rozległe spektrum zastosowań czyni, że będzie on sprawdzał się bez zarzutu zarówno w warsztacie profesjonalisty, jak i majsterkowicza.

Zapytaj o ofertę

W naszej ofercie znajdą Państwo klucze dynamometryczne renomowanych wytwórców, takich jak: Beta, Stahlwille, Boxo, Facom, Yato, King Tony, Jonnesway, Gedore, Hazet, Bahco, Wiha, Wera, Proxxon. Zapraszamy do zapoznania się z nasza wszechstronną ofertą. Nasi kompetentni doradcy chętnie pomogą w dobraniu odpowiedniego klucza.

KT*34662-1DG

16 innych produktów w tej samej kategorii: