Klucz dynamometryczny 1/4" 5-25Nm firmy - King Tony 34223-1A

: KT*34223-1A
: nowy
0,00 zł
Brutto

Klucz dynamometryczny 1/4" 5-25Nm firmy - King Tony 34223-1A

Parametry techniczne:

 • rozmiar pokrętła: 1/4",
 • podziałka Nm/kg,
 • moment: 5~25Nm z regulacją co 0.1Nm,
 • grzechotka: 24 zęby (przeskok co 15 stopni),
 • dokładność: +/- 4%,
 • waga: 0,725kg.

Klucz dynamometryczny King Tony 34223-1A 1/4" o mocy 5-25Nm  służy do dokręcania różnego rodzaju nakrętek i śrub zgodnie ze wskazówkami producenta samochodu lub maszyny, z dobranym momentem siły, bez przeciągnięcia.

To nader poręczne i wszechstronne narzędzie, dzięki któremu możemy zastąpić doskonale normalne zestawy kluczy płaskich czy nasadkowych.

Wiele zastosowań połączone z atrakcyjną ceną

Sklep Jason.com.pl, z uwagi na wieloletnią kooperację z wieloma markami kluczy dynamometrycznych, może je Państwu oferować w szczególnie atrakcyjnych cenach. Klucz dynamometryczny jest bardzo wszechstronnym narzędziem o rozległym wachlarz zastosowań, które jest używane w wielu branżach. Możemy go z powodzeniem wykorzystać w naprawie rowerów, samochodów, maszyn i urządzeń przemysłowych oraz wielu innych, gdzie wszędzie sprawdzi się znakomicie.

Precyzyjne dokręcanie = bezpieczeństwo, bezusterkowość, niższe koszty

Klucz dynamometryczny 5-25Nm King Tony znakomicie sprawdzi się podczas dokręcania śrub z odpowiednim momentem siły gwarantującym bezpieczeństwo dokręcanego podzespołu oraz śruby. Korzystając z klucza dynamometrycznego, możesz przeprowadzić sporo prac, rozpocząwszy od najprostszych po najbardziej złożone i wymagające najwyższej dokładności. Tak szeroki wachlarz przeznaczeń sprawia, że sprawdzi się on wyśmienicie zarówno w warsztacie majsterkowicza, jak i profesjonalisty.
Podmioty gospodarcze używające tego narzędzia muszą liczyć się z wymogiem corocznego dokonywania jego kalibracji zapewniającej utrzymanie precyzji działania na poprawnym poziomie. W bardzo komfortowej pozycji są indywidualni użytkownicy kluczy dynamometrycznych, którzy nie są zobowiązani do ich wzorcowania.

Zapytaj naszego doradcę o szczegóły oferty

W naszej ofercie znajdą Państwo klucze dynamometryczne znanych i cenionych marek, takich jak: Beta, Proxxon, Yato, King Tony, Wiha, Wera, Boxo, Jonnesway, Facom, Bahco, Hazet, Stahlwille, Gedore. Zapraszamy do zapoznania się z nasza szeroką ofertą. Nasi kompetentni doradcy chętnie udzielą pomocy w dobraniu odpowiedniego klucza.

Uwaga!

 • kluczem dynamometrycznym nie jest dozwolone odkręcanie,
 • gdy ustalony moment będzie osiągnięty, nie można w dalszym ciągu dociągać,
 • naciągać wskazaną siłę tylko w kierunku wyznaczonym na nalepce umieszczonej na kluczu,
 • po użyciu, trzeba zawsze luzować sprężynę ustawiając mechanizm napinacza w pozycji zerowej,
 • co 12 miesięcy należy wzorcować klucz bądź po każdych 5.000 użyć - dotyczy wyłącznie firm.
KT*34223-1A

16 innych produktów w tej samej kategorii: