Klucz dynamometryczny 1/2" 40-200Nm Micro-Click Proxxon 23353

: PR*23353
: nowy
0,00 zł
Brutto

Klucz dynamometryczny 1/2" 40-200Nm Micro-Click Proxxon 23353 

Parametry techiczne:

 • Napęd: 1/2" - czworokątny,
 • możliwość przestawienia na gwint lewoskrętny,
 • moment: od 40 do 200Nm,
 • mechanizm grzechotkowy z przełączeniem prawo - lewo,
 • automatyczne zwalnianie,
 • duża, czytelna skala do precyzyjnego ustawiania żądanej wartości momentu,
 • pakowany w trwałą i praktyczną walizkę.

Klucz dynamometryczny Micro-Click Proxxon 23353  służy do dokręcania rożnych śrub bez ich przeciągnięcia, zgodnie ze wskazówkami producenta, z dobranym momentem siły.

Jeśli poszukujesz nowoczesnego wielozadaniowego narzędzia pozwalającego na dokręcanie z najwyższą dokładnością, które zdoła zastąpić tradycyjny zestaw kluczy płaskich lub nasadkowych, to będzie to dla Ciebie doskonałe rozwiązanie.

Uniwersalność połączone z atrakcyjną ceną

Długoletnia współpraca z renomowanymi i poważanymi producentami kluczy dynamometrycznych i zdobyte doświadczenie pozwala nam proponować nie tylko artykuły najwyższej jakości, lecz nadto zagwarantować atrakcyjną i dogodną cenę. Tego typu narzędzia są niezmiernie przydatne między innymi w pracach związanych z naprawą rowerów, samochodów, jak również instalacji elektrycznych, kiedy scalając detale, należy je dokręcić z właściwą siłą, aby ich nie zniszczyć.

Precyzyjne dokręcanie = bezpieczeństwo, bezusterkowość, niższe koszty

Klucz dynamometryczny Proxxon 1/2" 40-200Nm poręcza dokładne ustawienie siły dokręcania, z precyzją do niutonometra, co zapewnia najwyższe z możliwych zabezpieczenie śruby i łączonych detali. Używając klucza dynamometrycznego, bez problemu przeprowadzisz mnóstwo prac, począwszy od najprostszych po najbardziej skomplikowane i wymagające najwyższej precyzji. Tak rozległe spektrum zastosowań sprawia, że będzie on sprawdzał się znakomicie zarówno w warsztacie majsterkowicza, jak i profesjonalisty.
Firmy używające tego narzędzia muszą się liczyć z koniecznością corocznego dokonywania ich kalibracji gwarantującej utrzymanie precyzji działania na poprawnym poziomie. Trzeba jednak podkreślić, że klucze dynamometryczne wykorzystywane w przydomowych warsztatach nie muszą być kalibrowane.

Zapytaj o ofertę

W naszej ofercie znajdą Państwo klucze dynamometryczne renomowanych i docenianych wytwórców, takich jak: Wera, Stahlwille, Wiha, Yato, Proxxon, Boxo, Facom, Gedore, Hazet, King Tony, Beta, Bahco, Jonnesway. Zapraszamy do zapoznania się z nasza wszechstronną ofertą. W przypadku wątpliwości i pytań nasi specjaliści pomogą Ci dobrać właściwy klucz.

Uwaga!

 • co 12 miesięcy trzeba kalibrować klucz albo po każdych 5.000 użyć - nie dotyczy użytkowników indywidualnych,
 • po pracy, trzeba zawsze luzować sprężynę cofając mechanizm napinacza do pozycji zerowej, kluczem dynamometrycznym nie jest dozwolone odkręcanie,
 • odpowiedni kierunek naciągania siły wskazuje etykietka na kluczu do czego trzeba się koniecznie stosować,
 • gdy zadany moment zostanie osiągnięty, nie wolno w dalszym ciągu dociągać.
PR*23353

16 innych produktów w tej samej kategorii: