Klucz dynamometryczny 1" 200-1000Nm Boxo TW868-2D

: BX*TW-868-2D
: nowy
0,00 zł
Brutto

Klucz dynamometryczny 1" 200-1000Nm Boxo TW868-2D

Dane techniczne:

 • napęd 1"
 • zakres pomiarowy 200-1000Nm,
 • grzechotka 72 zęby,
 • jakość przemysłowa,
 • tolerancja +/- 3%,
 • wykończenie matowe,
 • nr. katalogowy TW-868-2D.

Klucz dynamometryczny 1" 200-1000Nm Boxo TW868-2D służy do dokręcania najróżniejszych wkrętów i śrub zgodnie z zaleceniami producenta maszyny lub samochodu, z poprawnym momentem siły, bez przeciągnięcia.

Jeżeli szukasz nowoczesnego wielozadaniowego narzędzia zapewniającego niesłychanie dokładne dokręcanie, które zdoła zastąpić standardowy zestaw kluczy płaskich czy nasadkowych, to będzie to dla Ciebie doskonałe rozwiązanie.

Szeroka rozpiętość zastosowań połączone z atrakcyjną ceną

Wieloletnia współpraca z czołowymi wytwórcami kluczy dynamometrycznych, a także zdobyte doświadczenie pozwala nam oferować nie tylko towar najwyższej jakości, ale dodatkowo zagwarantować przystępną cenę. Klucz dynamometryczny jest niesłychanie uniwersalnym narzędziem o znacznej rozpiętości przeznaczeń, które jest wykorzystywane w wielu branżach. Można go z powodzeniem wykorzystać w naprawie samochodów, rowerów, maszyn budowlanych i rolniczych, maszyn i urządzeń przemysłowych oraz wielu innych.


Precyzyjne dokręcanie = bezpieczeństwo, bezusterkowość, obniżone koszty

Klucz dynamometryczny 1" Boxo  umożliwia precyzyjne ustawienie siły dokręcania, z czułością do niutonometra, co maksymalnie powiększa bezpieczeństwo śruby i łączonych elementów. Klucze dynamometryczne wspierają nie tylko przy skomplikowanych pracach, ale również wielu innych, wskutek czego nie licząc zastosowania w specjalistycznym serwisie, będą równie przydatne w warsztacie majsterkowicza.
Przedsiębiorstwa korzystające z tych narzędzi muszą się liczyć z musem corocznego przeprowadzania ich kalibracji potwierdzającej utrzymanie precyzji działania na stosownym poziomie. W komfortowej pozycji są prywatni użytkownicy kluczy dynamometrycznych, którzy nie są zobligowani do ich kalibracji.

Spytaj naszego doradcę o szczegóły oferty

W naszej ofercie znajdą Państwo klucze dynamometryczne renomowanych i docenianych producentów, takich jak: Wiha, Bahco, King Tony, Boxo, Hazet, Stahlwille, Beta, Yato, Gedore, Jonnesway, Facom, Proxxon, Wera. Zapraszamy do zapoznania się z nasza wszechstronną ofertą. Nasi kompetentni doradcy chętnie udzielą wsparcia w dobraniu stosownego klucza.

Uwaga!

 • klucza dynamometrycznego nie wolno używać do odkręcania,
 • po zakończonej pracy, zawsze trzeba luzować sprężynę cofając mechanizm napinacza do pozycji początkowej,
 • gdy ustalony moment zostanie osiągnięty, nie można w dalszym ciągu dociągać,
 • co 12 miesięcy konieczna jest kalibracja klucza względnie po każdych 5.000 użyć - nie dotyczy użytkowników indywidualnych,
 • odpowiedni kierunek naciągania siły pokazuje naklejka na kluczu do czego trzeba się bezwzględnie stosować.
BX*TW-868-2D

16 innych produktów w tej samej kategorii: