Zestaw do naprawy gwintów M 3x0,50mm

: VC*04005
: nowy
0,00 zł
Brutto

Zestaw do naprawy gwintów 3x0,50mm V-Coil 04005

Doskonały zestaw pozwalający zregenerować uszkodzony lub stworzyć nowy gwint o znacznie wyższej wytrzymałości niż normalnego gwintu.

Zawartość zestawu:

  • 1 gwintownik M3,
  • 1 wiertło kręte 3,2mm,
  • 1 narzędzie do montażu ręcznego z pierścieniem ustalającym,
  • 1 łamacz zabieraka,
  • 20 wkładek gwintowych 1,5xD,
  • dostarczany w kasecie z tworzywa sztucznego.

Producent: V-Coil.

Nr. katalogowy: 04005.

Udostępniamy w dobrej cenie znakomity komplet do naprawy gwintów M3x0,50mm renomowanego producenta V-Coil jako świetne rozstrzygnięcie dla wszystkich chcących uniknąć nieraz kosztownych problemów związanych z naprawą połączeń gwintowych.

To nowoczesne rozwiązanie wykorzystujące najnowocześniejsze technologie materiałowe zapewniające szybką naprawę popsutego gwintu, przy jednoczesnym podniesieniu jego wytrzymałości.

Nie trwoń pieniędzy i czasu

Możesz zapomnieć o konieczności wymiany kosztownych części, ponieważ obecnie można naprawić ich gwinty, w szczególności w silnikach z miękkimi aluminiowymi blokami. Co więcej, w komorze silnika i nie tylko funkcjonuje dużo elementów, które zdołamy ocalić przed drogą wymianą dzięki regeneracji gwintu.

Optymalne rozwiązanie dla branży motoryzacyjnej

Zestaw do naprawy gwintów V-Coil 04005, który mamy w ofercie jest w szerokim zakresie użytkowany w serwisach mechanicznych i motoryzacyjnych pozwalając między innymi na naprawę zniszczonego gwintu w bloku silnika. Wykorzystywane teraz technologie gwarantują zrobienie nowego niezwykle mocnego gwintu w bardzo szybki sposób. Regenerując czy też sporządzając połączenie gwintowe, otrzymasz nowe o dużej wytrzymałości, plus odporne na temperaturę i korozję. Ulepszona elastyczność naprawionego połączenia gwintowego gwarantuje równomierne przenoszenie wszelakich obciążeń i naprężeń.

Posiadamy w sprzedaży wiele zestawów naprawczych do wszystkich typów połączeń gwintowych metrycznych i calowych.

VC*04005

16 innych produktów w tej samej kategorii: