Klucz Imbus H 0,7mm / "L"

: INBO*13847
: nowy
0,00 zł
Brutto

Klucz imbus H 0,7mm typu "L" bardzo dobry do rozmaitych prac wymagających dokładności w przy sprzęcie RTV, sprzęcie komputerowym, czy w mechatronice.

To poręczne narzędzie niezwykle trwałe oraz wykonane w najnowszej technologii, dostępne w konkurencyjnej cenie.

Dane techniczne:

  • typ uchwytu - L, dwustronny,
  • bez kulki.

Klucz imbusowy H 0,7mm typu "L" to wysoce przydatne narzędzie wykonane w najnowszej technologii materiałowej, które możesz kupić u nas za bardzo rozsądne pieniądze.

Spełni on wymagania zarówno ekspertów, jak i domowych majsterkowiczów oczekujących łatwego i precyzyjnego dokręcenia lub odkręcenia rozmaitych detali.

Narzędzie kategorii premium za rozsądne pieniądze

Imbus H 0,7mm jest wytworzony z unikalnego stopu stali dającej fenomenalną twardość, plastyczność, a także odporność artykułu, wskutek czego można się nim posługiwać bezawaryjnie przez wiele lat bez obawy o uszkodzenie śrub i kołków montażowych.

Nawet dla najbardziej wymagających Klientów

Wykonanie ze stali wysokiej jakości zabezpiecza przed złamaniem w najmniej oczekiwanym momencie w ciągu pracy, gwarantując jej wysokie bezpieczeństwo.

To wszystko przedłuża bezawaryjność narzędzia, ułatwia pracę, a do tego wpływa na jakość każdej kolejnej czynności wykonywanej tym imbusem. Narzędzia niskiej jakości niejednokrotnie ulegają uszkodzeniom, ulegają prędkiemu zużyciu i co najgorsze niszczą elementy złączne. Rozwiązaniem takich problemów jest bezpieczny klucz imbus, który spełni oczekiwania zaawansowanych nabywców, poza tym zagwarantuje odpowiednio przeprowadzoną pracę bez konieczności użycia dużych nakładów siły.

Poboczne walory

Plusem śrub z łbem imbusowym jest ewentualność używania ich w trudnych miejscach, w których rozmiar łba jest raptem nieznacznie większa od średnicy gwintu, a dodatkowo w wypadku śrub bez łba. Wykręcanie czy wkręcanie śruby o nieznacznej średnicy łba nie wymaga dużej ilości powierzchni, co umożliwia używanie tego rodzaju śrub.

Klucze imbusowe dostępne są także w wielu rozmiarach, w naszym sklepie dostępne są: 1,5 mm, 2 mm, 2,5 mm, 3mm, 5mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 14 mm, 17 mm, 19 mm.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną w zakładce "produkty"

INBO*13847

Opis

Typ imbusa
L
Typ uchwytu imbusa
Bez rączki
Rodzaj imbusa
Dwustronny

16 innych produktów w tej samej kategorii: