Klucz Imbus H10,0mm / "L"/ 240mm/ 95mm/ z kulką/ rękojeść

: FA*84TZS.10
: nowy
0,00 zł
Brutto

Proponowany klucz imbus H10,0mm typu "L" z kulką oraz z rękojeścią firmy Facom to nieraz bezkonkurencyjne narzędzie do prac w przydomowym warsztacie i domu, w serwisach samochodowych oraz w wielu gałęziach przemysłu.

Jego godnym zaznaczenia atutem jest niezawodność i odporność na uszkodzenia mechaniczne, czy skręcanie.

Parametry techniczne:

  • rodzaj rączki - L, dwustronna,
  • z kulką pozwalającą na dostęp do śrub pod kątem 30° - do dokręcania, należy używać końcówki 6-kątnej krótkiej,
  • rękojeść zapewnia komfortowe wykorzystanie obu końców klucza,
  • ze stali krzemowej,
  • wykończenie: polerowane, fosforanowane.

Wykonanie z najlepszej jakości surowców oraz wieloletnia żywotność powodują, że klucz imbusowy H10,0mm typu "L" z kulką oraz z rękojeścią jest znakomitym sprzętem o kapitalnym stosunku jakości do ceny. Spełni on wymagania wszystkich oczekujących dokładnego i prostego przykręcenia lub odkręcenia rozmaitych podzespołów.

Przyrząd kategorii premium za umiarkowane pieniądze

Stal używana do wytworzenia klucza imbusowego H10,0mm typu "L" z kulką znamionuje się szczególnymi atrybutami oraz ręczy wieloletnią pracę bez strachu o uszkodzenie gniazd śrub.

Uprość sobie pracę - postaw na profesjonalne rozwiązanie

Wytworzenie ze stali wysokiej jakości ochrania przed rozpadem w najmniej oczekiwanym momencie w ciągu pracy, gwarantując jej znaczne bezpieczeństwo.

Zastosowana technologia zdecydowanie wydłuża bezawaryjność narzędzia, ułatwia pracę, a poza tym nie redukuje jakości następnych prac wykonywanych tym imbusem. Narzędzia niewysokiej jakości często ulegają defektom, w niedługim czasie się zużywają i co najgorsze niszczą detale złączne. Rozwiązaniem takich trudności jest wypróbowany klucz H10,0mm z rękojeścią, który spełni oczekiwania nawet profesjonalistów, dodatkowo zagwarantuje odpowiednio przeprowadzoną pracę bez konieczności użycia dużych nakładów siły.

Poboczne walory

Stanowczym walorem śrub z łbem imbusowym jest szansa wykorzystywania ich w kłopotliwych miejscach, w których wymiar łba jest zaledwie nieznacznie większa od średnicy gwintu, a nawet w wypadku śrub bez łba. Wykręcanie bądź wkręcanie śruby o nieznacznej średnicy łba nie wymaga dużej ilości powierzchni, co umożliwia stosowanie tego rodzaju śrub przy ograniczonym dostępie bocznym.

Klucz imbusowy występuje także w wielu innych rozmiarach, w naszym sklepie dostępne są: 1,5 mm, 2 mm, 2,5 mm, 3mm, 5mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 14 mm, 17 mm, 19 mm.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną w zakładce "produkty".

FA*84TZS.10

Opis

Typ imbusa
L
Typ uchwytu imbusa
Z rączką
Rodzaj imbusa
Dwustronny
Cecha specjalna imbusa
Z kulką

16 innych produktów w tej samej kategorii: