Klucz Imbus H 6,0mm / "L" /240mm / 95mm/ z kulką/ rękojeść

: FA*84TZS.6
: nowy
0,00 zł
Brutto

Precyzyjny klucz imbusow H 6,0mm typu "L" z kulką i rękojeścią firmy Facom o pierwszorzędnych właściwościach wynikających z zastosowania najnowszych technologii produkcji i wykonania zgodnie z surowymi normami DIN ISO z wysokiej jakości stali wytrzymałościowej, w konkurencyjnej cenie.

To znakomite narzędzie do robót wymagających precyzji przy sprzęcie komputerowym, sprzęcie AGD, niedużych podzespołach, czy też w mechatronice.

Parametry techniczne:

  • rodzaj rączki - L, dwustronna,
  • z kulką umożliwiającą dostęp do śrub pod kątem 30° - do dokręcania, należy używać końcówki 6-kątnej krótkiej,
  • wygodna rękojeść zapewnia skuteczne wykorzystanie obu końców klucza,
  • ze stali krzemowej,
  • polerowany, fosforanowany.

Klucz imbusowy H 6,0mm typu "L" z kulką i rękojeścią to bardzo popularne wśród profesjonalistów narzędzie, które znajdziemy w wielu warsztatach samochodowych, z racji swojej wszechstronności i użyteczności. Klucz ten to zupełnie pierwsza klasa narzędzi odznaczających się idealną starannością wykonania i znaczną solidnością wynikającą z zastosowania nowatorskich technologii materiałowych.

Klasa premium narzędzi dostępna w rozsądnej cenie

Klucz imbus H 6,0mm z kulką i rękojeścią jest wykonany z wyjątkowego stopu stali gwarantującej niespotykaną plastyczność i wytrzymałość artykułu, za sprawą czego zdołasz posługiwać się nim bezawaryjnie przez wiele lat bez obawy o uszkodzenie gniazd śrub.

Bezkompromisowa jakość do Twojej dyspozycji

Dokonując u Nas zakupu, zyskasz wysokie bezpieczeństwo pracy, gdyż wykonanie ze stali wysokiej jakości bardzo dobrze zabezpiecza przed pęknięciem lub rozpadem imbusa w najmniej stosownym momencie.

Wydłuża to żywotność narzędzia, upraszcza pracę, a w dodatku ma bezpośredni wpływ na efektywność i jakość kolejnych czynności przeprowadzanych tym imbusem. Niskiej jakości narzędzia w szeregu przypadków ulegają defektom, ulegają szybkiemu zużyciu i co gorsze uszkadzają podzespoły złączne. Środkiem na tego typu tarapaty jest pewny klucz H 6,0mm Facom, który w 100% zaspokoi oczekiwania zaawansowanych nabywców, na domiar tego zapewni dobrze wykonaną pracę bez konieczności użycia znacznych nakładów siły.

Klucze imbusowe dostępne są również w innych rozmiarach, w naszym sklepie dostępne są: 1,5 mm, 2 mm, 2,5 mm, 3mm, 5mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 14 mm, 17 mm, 19 mm.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną w zakładce "produkty".

FA*84TZS.6

Opis

Typ imbusa
L
Typ uchwytu imbusa
Z rączką
Rodzaj imbusa
Dwustronny
Cecha specjalna imbusa
Z kulką

16 innych produktów w tej samej kategorii: