Zestaw do naprawy gwintów półosi

: AT*A-1130A
: nowy
0,00 zł
Brutto

Zestaw do naprawy gwintów półosi - ASTA A-1130A

Producent: Asta.

Nr. katalogowy: A-1130A

Zestaw zawiera:

M20x1,25mm, M20x1,5mm, M22x1,0mm, M22x1,5mm, M24x1,5mm, M24x2mm,

3/4''X20 UNEF ;13/16'' X 20 UNEF

Uwaga! Należy nasmarować gwint przed naprawą.

Masz dosyć częstych kłopotów związanych z naprawą złączy gwintowanych półosi? Mamy dla Ciebie komfortowe rozwiązanie, za pomocą którego zyskasz nie tylko na prędkości naprawy uszkodzonego gwintu półosi.

To wszystko zapewnia zestaw do naprawy gwintów półosi A-1130A znanego producenta Asta

Zaoszczędzisz

Możesz obniżyć nieodzowność wymiany kosztownych części, dlatego że w tej chwili zdołasz naprawić ich gwinty, szczególnie w półosiach. Nadto w każdym pojeździe znajdziemy sporo części, które można ocalić przed drogą wymianą za sprawą regeneracji gwintu.

Kapitalne rozwiązanie dla firm z branży motoryzacyjnej

Zestawy, które udostępniamy w naszym sklepie, są w szerokim zakresie stosowane w serwisach mechanicznych, motoryzacyjnych oraz ślusarskich pozwalając między innymi na naprawę uszkodzonego gwintu w bloku silnika. Aktualna technologia umożliwia stworzenie nowego wysoce wytrzymałego gwintu tak naprawdę w niedługim czasie. Regenerując lub sporządzając połączenie gwintowe, otrzymasz nowe o wyjątkowej wytrzymałości, oraz odporne na temperaturę i korozję. Elastyczność naprawionego połączenia gwintowego daje poprawione, równomierne przenoszenie wszelakich naprężeń i obciążeń.

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór zestawów naprawczych do praktycznie wszystkich rodzajów gwintów (calowych i metrycznych).

AT*A-1130A

16 innych produktów w tej samej kategorii: