Zestaw do demontażu wtryskiwaczy hydrauliczny CITROEN/PEUGEOT 2.0 i 2.2 HDi

: TR-26332
: nowy
0,00 zł
Brutto

30 elementowy zestaw do demontażu wtryskiwaczy hydrauliczny z siłownikiem 20t do samochodów CITROEN, PEUGEOT 2.0 i 2.2 HDi

materiał: special steel,

siła nacisku: 20t,

ilość elementów: 30,

ciśnienie pracy: 700 BAR.

Producent: Pichler

Nr. katalogowy: 26332

Polecamy profesjonalny 30 elementowy zestaw do wyciągania zapieczonych wtryskiwaczy w samochodach Peugeot i Citroen z silnikami 2,0 i 2,2 Hdi (DW10ATED4 i DW12TED4).

Zestaw gwarantuje 100% skuteczne wyciągnięcie wtryskiwacza przy pełnej ochronie głowicy silnika i pokrywy zaworów.

Zestaw składa się z siłownika hydraulicznego o sile 20 ton, z grubej, profilowanej podstawy oraz podpór podstawy o regulowanych wysokościach. Zestaw jest wyposażony w bloki wzmacniające krawędź głowicy i zabezpieczające przed naciskiem siłownika.

Jest on wyposażony również w specjalny wielopunktowy adapter do chwytania wtryskiwacza dedykowany do siłownika. Podstawa posiada specjalny kształt oraz otwory technologiczne umożliwiające bezpieczne osadzenie siłownika centralnie nad wtryskiem.

Świetna jakość za rozsądne pieniądze

Dostarczamy sprzęt do ściągania wtryskiwaczy doskonałej jakości oraz w niewysokiej cenie. Narzędzia do wyciągania wtryskiwaczy są znakomitą inwestycją dla warsztatu samochodowego, umożliwiającą przeprowadzić usługę szybko, dobrze oraz za rozsądne pieniądze.

Skróć czas naprawy

Wyciąganie wtryskiwaczy nie musi być ogromnie czasochłonnych zajęciem, jako że możemy wykorzystać profesjonalne rozwiązania, które daleko przyspieszą wykonywanie zadań. Niezbędność ściągania głowicy silnika oznacza dla użytkowników samochodów zwykle spory koszt, długi czas naprawy i komplikacje. Nabycie tego rodzaju narzędzi do zdejmowania wtrysków wyklucza konieczność ściągania głowicy, właściciel warsztatu oszczędza czas, a właściciel samochodu oszczędza cenny czas i gotówkę.

TR-26332

16 innych produktów w tej samej kategorii: