Klucz Imbus H13,0mm / "L" / 147mm / 60mm

: DR*33566 +SNCM
: nowy
0,00 zł
Brutto

Precyzyjny klucz imbus H 13,0mm typu "L" o pierwszorzędnych właściwościach wynikających z zastosowania najnowszych technologii fabrykacji oraz wykonania z wysokiej jakości stali wytrzymałościowej zgodnie z najsurowszymi normami DIN ISO, w atrakcyjnej cenie.

To idealne narzędzie znakomicie sprawdzający się przy rozmaitych pracach wymagających znacznej precyzji w warsztatach i serwisach samochodowych.

Dane techniczne:

  • typ uchwytu - L, dwustronny,
  • z długim ramieniem metrycznym,
  • rozmiar -  13,0
  • długość ramienia 147 mm.

Klucz imbusowy H 13,0mm typu "L" to bardzo popularne narzędzie, z powodu swojej użyteczności i wszechstronności.

To wysoka klasa narzędzi charakteryzujących się perfekcyjną precyzją wykonania i dużą odpornością wynikającą z zastosowania nowatorskich technologii materiałowych.

Kategoria premium narzędzi dostępna w przystępnej cenie

Stal używana do wykonania klucza imbusowego H 13,0mm cechuje się fenomenalnymi własnościami oraz zapewnia wieloletnie używanie bez obaw o uszkodzenie gniazd śrub.

Postaw na jakość - to się opłaci

Wytworzenie ze stali wysokiej jakości ochrania przed gwałtownym uszkodzeniem i złamaniem przy pracy, gwarantując jej wysokie bezpieczeństwo.

Wszystko to przedłuża żywotność narzędzia, upraszcza pracę, a prócz tego wpływa na jakość każdej kolejnej czynności wykonywanej tym imbusem. Nieznacznej jakości narzędzia w błyskawicznym tempie się zużywają, nierzadko ulegają defektom i co gorsze uszkadzają części złączne. Panaceum na tego typu kłopoty jest bezpieczny i sprawdzony klucz H 13,0mm, który w 100% zaspokoi oczekiwania nawet profesjonalistów, prócz tego zapewni solidnie wykonaną pracę bez konieczności użycia znacznych nakładów siły.

Klucz imbusowy występuje także w wielu rozmiarach, w naszym sklepie dostępne są: 1,5 mm, 2 mm, 2,5 mm, 3mm, 5mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 14 mm, 17 mm, 19 mm.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną w zakładce "produkty".

DR*33566 +SNCM

Opis

Typ imbusa
L
Typ uchwytu imbusa
Bez rączki
Rodzaj imbusa
Dwustronny

16 innych produktów w tej samej kategorii: