• -22%

Kpl. kluczy Imbus H1,5-H 6mm [7szt.] uchwyt rozkładany

: WI*23035
: nowy
62,00 zł
48,36 zł Zniżka 22%
Brutto

Komplet 7 kluczy imbus w uchwycie rozkładanym - 351PK7 Wiha 23035

Parametry techniczne:

  • typ uchwytu - L, jednostronny,
  • bez kulki.
Ilość
Ilość

  • łatwiejsza praca, gdyż różne ustawienia rękojeści pozwalają na mocne i szybkie wkręcanie,
  • wyższa efektywność pracy, gdyż klucze uporządkowane są w jednym narzędziu,
  • oszczędność czasu, ponieważ dzięki łatwej obsłudze szukany klucz może zostać szybko użyty.

Komplet 7 kluczy imbus w uchwycie rozkładanym to wskutek wykonania z surowców klasy premium, ogromna trwałość i wyjątkowa jakość. To świetne rozwiązanie do zastosowań mobilnych,i prac warsztatowych i domowych. Uchwyt odchylany umożliwia odkręcanie śrub z łbem sześciokątnym również w trudno dostępnych miejscach i wyjmowanie ich z otworów lub ich osadzanie.

Narzędzie kategorii premium za nader rozsądne pieniądze

Komplet kluczy imbusowych jest wykonany z unikatowego stopu stali gwarantującej wyjątkową twardość, plastyczność oraz trwałość wyrobu, przez wzgląd, na co można stosować go przez wiele lat bez obawy o uszkodzenie gniazd śrub. Wygodny uchwyt ułatwia pracę oraz zapewnia komfortowe przechowywanie kluczy.

Uprość swoją pracę i zapewnij bezpieczeństwo - postaw na profesjonalne rozwiązanie

Zapomnij otarciach palców. Zestaw kluczy imbus PocketStar zachwyca możliwościami użytkowania oraz wszechstronnością wykorzystania. Siedem imbusów przechowywanych jest w sposób kompaktowy w poręcznym uchwycie odchylanym. Inteligentny przycisk do wyjmowania kluczy zapewnia prosty i łatwy dobór ich żądanej wielkości.

Dostępna jest dowolna liczba pozycji roboczych w zakresie od 90° do 270° w zależności od zadania. Na przykład w pozycji 180° imbus zmienia swoją funkcję na wkrętak. Zablokowanie klucza w pozycji 270° czyni z uchwytu odchylanego dźwignię obsługującą wysokie momenty dokręcania.

Zastosowanie

Narzędzie to nadaje się do zastosowań mobilnych i prac warsztatowych. Uchwyt odchylany umożliwia odkręcanie śrub z łbem sześciokątnym również w trudno dostępnych miejscach i wyjmowanie ich z otworów bądź ich osadzanie.

WI*23035

Opis

Typ imbusa
L
Typ uchwytu imbusa
Z rączką
Rodzaj imbusa
Jednostronny

16 innych produktów w tej samej kategorii: