Zestaw do naprawy gwintów M 6x1,00mm

: VC*04010
: nowy
0,00 zł
Brutto

Zestaw do naprawy gwintów M6x1,00mm V-Coil 04010

Bardzo dobry zestaw umożliwiający zregenerowanie uszkodzonego gwintu bądź stworzenie nowego o znacznie wyższej wytrzymałości niż oryginalnego gwintu.

Zawartość zestawu:

  • 1 gwintownik M6,
  • 1 wiertło kręte,
  • 1 łamacz zabieraka,
  • 1 wkrętak do montażu ręcznego z pierścieniem ustalającym,
  • 20 wkładek gwintowych 1,5xD,
  • dostarczany w pudełku z tworzywa sztucznego.

Producent: V-Coil.

Nr. katalogowy: 04010.

Proponujemy w przystępnej cenie bardzo dobry komplet naprawczy do gwintów M6x1,00mm 04010 renomowanego producenta V-Coil, jako idealne rozwiązanie dla wszystkich chcących uniknąć komplikacji związanych z naprawą gwintów.

To nowoczesne rozwiązanie wykorzystujące najnowocześniejsze technologie materiałowe umożliwiające prędką naprawę urwanego gwintu, przy jednoczesnym zwiększeniu jego wytrzymałości.

Znakomite rozstrzygnięcie dla branży motoryzacyjnej

Zestawy, które mamy w ofercie w naszym sklepie są w szerokim zakresie używane w serwisach mechanicznych, motoryzacyjnych tudzież ślusarskich zapewniając błyskawiczną i bezproblemową naprawę gwintu pod świecę zapłonową. Obecna technologia pozwala na zrobienie wysoko wytrzymałego gwintu w zasadzie w krótkim czasie. Sporządzając lub odnawiając połączenie gwintowe, uzyskasz nowe niesłychanie wytrzymałe, wykonane ze stali stopowej o znacznej odporności na zużycie i niedużym tarciu na gwincie, jak również odporne na temperaturę i korozję. Nowe połączenie gwintowe o większej elastyczności gwarantuje usprawnione, równomierne przenoszenie wszelkich naprężeń i obciążeń.

Pracuj oszczędniej i prędzej

Zestaw do naprawy gwintów V-Coil 04010 pozwoli Ci nieraz zapomnieć o wymianie kosztownych części, albowiem naprawisz ich gwinty, zwłaszcza w silnikach, w których bloki wykonano z aluminium. Prócz tego w każdym samochodzie znajduje się sporo części, które można ocalić przed kosztowną wymianą dzięki regeneracji gwintu.

Mamy w sprzedaży sporo zestawów naprawczych do bez mała wszystkich rodzajów połączeń gwintowych (calowych i metrycznych).

VC*04010

16 innych produktów w tej samej kategorii: