Narzynka M14

: 24610
: nowy
0,00 zł
Brutto

Narzynka MM14 Marex do nacinania metrycznych gwintów zewnętrznych, do mocowania w oprawce

Dane techniczne:

  • materiał: stal szybkotnąca HSS,
  • grubość: 14mm,
  • skok gwintu: 2,0mm,
  • producent: Narex,
  • nr. katalogowy: 24610.

Narzynka M14 Marex to profesjonalne znakomite narzędzie, które służy do sporządzania nowych czy też do naprawy popsutych gwintów zewnętrznych, które można stosować zarówno w czasie obróbki manualnej lub maszynowo.

Gwarantowana jakość

Firma Narex od lat należy do czołowych producentów przyrządów do gwintowania, której towary wskutek wysokiej jakości i precyzji od dawna cieszą się popularnością u i zaufaniem użytkowników.

Pełen profesjonalizm w przystępnej cenie

Stal szybkotnąca, z której jest wykonana, daje błyskawiczne wytworzenie gwintu zewnętrznego w większości materiałów o przeróżnej twardości. Wystarczy raptem pojedyncze przejście robocze narzędzia nawet w trudno obrabialnym budulcu, by zregenerować niesprawny gwint bądź stworzyć nowy. Przy tym narzędziu przystępne atrakcyjna cena nie symbolizuje niskiej jakości i podatności na defekty, czy zmęczenie materiału.

Wysoka zdolność produkcyjna, precyzja i solidność

Zintensyfikowanie dokładności, możliwości skrawnych, wydajności a prócz tego trwałości narzędzia wynika między innymi z zastosowania przy produkcji specjalnej wysokostopowej szybkotnącej stali. Z tej przyczyny zyskujesz na dodatek znaczną wytrzymałość na defekty mechaniczne, co umożliwia pracę sprzętem nawet w uciążliwych warunkach.

24610

16 innych produktów w tej samej kategorii: