Zestaw do naprawy gwintów M 9x1,25mm / tulejki do układu hamulcowego / plastikowa walizka

: AT*A-M916P+QS70400
: nowy
0,00 zł
Brutto

Zestaw do naprawy gwintów 9x1,25mm w układzie hamulcowym - w jarzmach zacisków hamulcowych.

Producent: Asta.

Nr. katalogowy: A-M916P.

Dedykowany do samochodów:

  • VW,
  • Ford,
  • Opel.

Zestaw zawiera:

  • 3 szablony,
  • wiertło,
  • gwintownik,
  • 10 końcówek z gwintem M9x1,25mm.

Masz dosyć problemów związanych z regeneracją i naprawą gwintów w układzie hamulcowym? Mamy dla Ciebie wygodne rozstrzygnięcie w dużym stopniu podnoszące szybkość regeneracji popsutego połączenia gwintowanego w jarzmach zacisków hamulcowych z jednoczesnym wzrostem jego trwałości.

To wszystko zapewnia zestaw do naprawy gwintów w jarzmach zacisków hamulcowych renomowanego producenta Asta A-M916P.

Perfekcyjne rozwiązanie dla przedsiębiorstw z branży motoryzacyjnej

Oferowane przez nas zestawy są w szerokim zakresie stosowane w serwisach motoryzacyjnych, mechanicznych oraz ślusarskich umożliwiając prostą i szybką naprawę urwanego gwintu w układzie hamulcowym. Obecna technologia pozwala na uzyskanie nowego bardzo mocnego gwintu w maksymalnie szybki sposób. Tworząc bądź regenerując połączenie gwintowe, otrzymasz nowe o dużej wytrzymałości, wykonane ze stali stopowej o nieznacznym tarciu na gwincie i dużej odporności na zużycie, jak również odporne na temperaturę i korozję. Nowe połączenie gwintowe o podniesionej elastyczności daje dużo lepsze, równomierne przenoszenie wszelakich obciążeń i naprężeń.

Zaoszczędzisz

Możesz ograniczyć konieczność wymiany kosztownych części, albowiem dzisiaj zdołasz naprawić ich gwinty, przede wszystkim w silnikach oraz w jarzmach zacisków hamulcowych. Co więcej, w komorze silnika i nie tylko znajduje się dużo elementów, które możemy ocalić przed drogą wymianą za pomocą regeneracji gwintu.

W naszym sklepie znajdziesz różnorodną ofertę kompletów naprawczych do prawie że wszystkich rodzajów gwintów (calowych i metrycznych).

AT*A-M916P+QS70400

16 innych produktów w tej samej kategorii: