Zestaw do naprawy gwintów świec M14x1,25mm + 4 tulejki

: JN*QS14256
: nowy
0,00 zł
Brutto

Zestaw do naprawy gwintów świec M14x1,25mm - QUATROS QS14256

Zawartość zestawu:

  • 1 szt. gwintownik do regeneracji gwintu,
  • 4 szt. wkładek naprawczych: 3/8”, 7/16”, 1/2", 3/4".

Nr. katalogowy: QS14256.

Oferujemy w przystępnej cenie znakomity komplet do regeneracji gwintów świec 14 mm jako kapitalne wyjście dla wszystkich mających dość często kosztownych trudności związanych z naprawą zerwanych gwintów w gniazdach świec.

To pomocne rozwiązanie stworzone w oparciu o najnowocześniejsze technologie materiałowe umożliwiające prędką naprawę urwanego bądź zużytego gwintu, z równoczesnym zwiększeniem jego wytrzymałości. Zestaw zawiera 4 wkładki o różnych długościach.

Sięgnij po istotne oszczędności i ułatw sobie pracę

Możesz zapomnieć o wymianie drogich części, jako że obecnie można naprawić ich gwinty, szczególnie w silnikach z delikatnymi aluminiowymi blokami. Co więcej, w komorze silnika i nie tylko funkcjonuje sporo części, które możemy uratować przed kosztowną wymianą na skutek regeneracji gwintu.

Perfekcyjne rozwiązanie dla przedsiębiorstw z branży motoryzacyjnej

Zestawy, które oferujemy w naszym sklepie, są w szerokim zakresie używane w serwisach mechanicznych, motoryzacyjnych i ślusarskich pozwalając między innymi na naprawę zniszczonego gwintu w bloku silnika. Wykorzystywane aktualnie technologie umożliwiają zrobienie nowego niezwykle wytrzymałego gwintu w maksymalnie szybki sposób. Sporządzając czy odnawiając połączenie gwintowe, zyskasz nowe o wyjątkowej wytrzymałości, wytworzone ze stali stopowej o nieznacznym tarciu na gwincie i ogromnej odporności na zużycie a dodatkowo odporne na korozję i temperaturę. Nowe połączenie gwintowe o zwiększonej elastyczności ręczy równomierne przenoszenie wszelkich obciążeń i napięć.

Posiadamy w sprzedaży inne zestawy naprawcze do poniekąd wszystkich rodzajów połączeń gwintowych (metrycznych i calowych).

JN*QS14256

16 innych produktów w tej samej kategorii: