Zestaw do naprawy gwintów świec żarowych M8-M14

: AT*A-696
: nowy
0,00 zł
Brutto

Zestaw do naprawy gwintów świec żarowych M8-M14

Producent: Asta.

Nr. katalogowy: A-696.

Rozmiary gwintowników:

- M8x1,0mm, - M10x1,0mm, - M10x1,25mm, - M12x1,0mm, - M12x1,25mm, - M14x1.25mm,

Końcówki z gwintem:

- M8x1,0mm, - M10x1,0mm, - M10x1,25mm, - M12x1,0mm, - M12x1,25mm, - M14x1,25mm,

Prowadnice do końcówek z gwintem - 2 szt.

Oferujemy w dobrej cenie zestaw do naprawy gwintów świec żarowych M8-M14 o numerze A-696 renomowanego producenta Asta jako kapitalne rozwiązanie dla wszystkich chcących uniknąć nieraz kosztownych komplikacji związanych z naprawą gwintów.

To nowoczesne rozwiązanie stworzone w oparciu o najnowocześniejsze technologie materiałowe gwarantujące prędką naprawę urwanego gwintu świecy żarowej, z równoczesnym zwiększeniem jego wytrzymałości.

Perfekcyjne rozwiązanie dla przedsiębiorstw z branży motoryzacyjnej

Osiągalne u nas zestawy do naprawy gwintów świec żarowych są w szerokim zakresie użytkowane w serwisach motoryzacyjnych, mechanicznych. Współczesna technologia pozwala na zrobienie wysoko wytrzymałego gwintu w rzeczywistości w ekspresowym tempie. Sporządzając połączenie gwintowe, zyskasz nowe o wyjątkowej wytrzymałości, wykonane ze stali stopowej o nieznacznym tarciu na gwincie i znacznej odporności na zużycie, jak również odporne na temperaturę i korozję. Poprawiona elastyczność naprawionego połączenia gwintowego ręczy równomierne przenoszenie wszelakich obciążeń i napięć.

Zaoszczędzisz

Możesz zredukować nieodzowność wymiany drogich części, bo dzisiaj zdołasz naprawić ich gwinty, przede wszystkim w silnikach, w których bloki skonstruowano z aluminium. Oprócz tego w każdym pojeździe funkcjonuje sporo części, które możemy uchronić przed drogą wymianą przy użyciu regeneracji gwintu.

Mamy w sprzedaży wiele zestawów naprawczych do praktycznie wszystkich typów połączeń gwintowych (metrycznych i calowych).

AT*A-696

16 innych produktów w tej samej kategorii: