Zestaw do naprawy gwintów MINI-MAXI

: S94004081
: nowy
0,00 zł
Brutto

Profesjonalny rozbudowany zestaw do naprawy i regeneracji gwintów M10x1,25mm, M12x1,75mm, M5x0,8mm, M6x1,0mm, M8x1,25mm firmy V-Coil

Produkt wykonany ze stali wysokiej jakości, przeznaczony do regeneracji i naprawy uszkodzonych gwintów wszystkich typów.

Producent: V-Coil.

Nr. producenta: 4081.

Nr. katalogowy: S94004081.

Udostępniamy w atrakcyjnej cenie pierwszorzędny zestaw do naprawy i regeneracji gwintów M10x1,25mm, M12x1,75mm, M5x0,8mm, M6x1,0mm, M8x1,25mm renomowanego producenta V-Coil jako kapitalne rozwiązanie dla wszystkich chcących uniknąć trudności związanych z naprawą połączeń gwintowych.

Zestaw zawiera w każdym z rozmiarów:

  • wiertło HSS,
  • sprężynki,
  • gwintownik,
  • wkrętak do wkładek z pierścieniem ustalającym,
  • wykrętak.

To bardzo nowoczesne rozwiązanie oparte o najnowocześniejsze technologie materiałowe umożliwiające szybką naprawę zepsutego gwintu, z równoległym podniesieniem jego trwałości.

Perfekcyjne wyjście dla branży motoryzacyjnej

Zestawy, które udostępniamy w naszym sklepie, są szeroko używane w serwisach motoryzacyjnych oraz mechanicznych zapewniając błyskawiczną i prostą naprawę gwintu w bloku silnika, czy gniazdach świec. Stosowane dzisiaj technologie gwarantują uzyskanie wysoko mocnego gwintu w maksymalnie szybki sposób. Sporządzając bądź odnawiając połączenie gwintowe, otrzymasz nowe bardzo wytrzymałe, jak również wysoce odporne na korozję i temperaturę. Podwyższona wytrzymałość na rozszerzanie naprawionego połączenia gwintowego gwarantuje usprawnione, równomierne przenoszenie wszelkich obciążeń eksploatacyjnych.

Sięgnij po znaczne oszczędności i ułatw sobie pracę

Zestaw narzędzi V-Coil do do naprawy i regeneracji gwintów pozwala ograniczyć niezbędność wymiany kosztownych części, jako że aktualnie zdołasz naprawić ich gwinty, przede wszystkim w silnikach, w których bloki wykonano z aluminium. Do tego w każdym samochodzie znajduje się wiele części, które można uratować przed kosztowną wymianą przy użyciu regeneracji gwintu.

Posiadamy w sprzedaży różne komplety naprawcze do praktycznie wszystkich odmian połączeń gwintowych (metrycznych i calowych).

S94004081

16 innych produktów w tej samej kategorii: