Zestaw do naprawy gwintów M18x1,5mm

: S94004036
: nowy
0,00 zł
Brutto

Zestaw do naprawy gwintów 18x1,5mm V-Coil

Tulejki V-coil zapewniają powstanie bardzo silnego połączenia gwintowego odpornego na temperaturę i korozję, które jest zazwyczaj wytrzymalsze niż gwint oryginalny.

W zestawie znajduję się:

  • gwintownik ze stali szybkotnącej HSS M18x1,5mm,
  • przyrząd do mocowania wkładek z pierścieniem regulacyjnym,
  • 5 wkładek gwintowych 1,5D długości.

Producent: V-Coil.

Nr. katalogowy: S94004036.

Nr. producenta: 4036.

Masz dosyć kłopotów związanych z regeneracją i naprawą gwintów? Zestaw do naprawy gwintów 18x1,5mm V-Coil jest dla Ciebie ciekawym i komfortowym wyjściem, za którego sprawą zyskasz nie tylko na prostocie naprawy zniszczonego gwintu, ale również polepszysz jego trwałość.

Wkładki wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, są odporne na korozję, dają możliwość zmiany gwintu z metrycznego na calowy i odwrotnie oraz są odporne na szeroki zakres temperatur.

Zaoszczędzisz pieniądze i czas

Możesz zapomnieć o musie wymiany drogich części, bo w tej chwili zdołasz naprawić ich gwinty, w szczególności w silnikach z aluminiowymi blokami. Co więcej, w każdym samochodzie znajdzie się dużo części, które zdołamy ocalić przed drogą wymianą dzięki regeneracji gwintu.

Doskonałe wyjście dla przedsiębiorstw z branży motoryzacyjnej

Proponowane przez nas zestawy znajdą zastosowanie głównie w serwisach mechanicznych, motoryzacyjnych tudzież ślusarskich umożliwiając szybką i bezproblemową naprawę gwintu w bloku silnika. Stosowane współcześnie technologie pozwalają na uzyskanie wysoko mocnego gwintu w rzeczywistości w niedługim czasie. Regenerując czy sporządzając połączenie gwintowe, otrzymasz nowe o wysokiej wytrzymałości, jak również wysoce odporne na temperaturę i korozję. Nowe połączenie gwintowe o większej elastyczności zapewnia równomierne przenoszenie wszelakich obciążeń i napięć.

W naszym sklepie znajdziesz zasobną ofertę różnych kompletów naprawczych do bez mała wszystkich rodzajów gwintów (calowych i metrycznych).

S94004036

16 innych produktów w tej samej kategorii: