Zestaw do naprawy gwintów M14x1,25mm

: S94004030
: nowy
0,00 zł
Brutto

Zestaw do naprawy gwintów 14x1,25mm V-Coil 4030

Tulejki V-coil gwarantują stworzenie nowego wysokiej jakości gwintu wewnętrznego, odpornego na działanie temperatury i korozji, dzięki wynonaniu ze stali nierdzewnej INOX.

W zestawie znajduję się:

  • gwintownik HSS M14x1,25mm,
  • pokrętło,
  • 10 wymiennych tulejek.

Producent: V-Coil.

Nr. katalogowy: S94004030.

Nr. producenta: 4030.

Proponujemy w przystępnej cenie zestaw naprawczy do gwintów 14x1,25mm renomowanego producenta V-Coil jako pierwszorzędne rozwiązanie dla każdego, kto ma dosyć nieraz kosztownych kłopotów związanych z naprawą gwintów.

To nowoczesne rozwiązanie wykorzystujące najnowocześniejsze technologie materiałowe zapewniające prędką naprawę uszkodzonego gwintu, przy jednoczesnym podniesieniu jego wytrzymałości.

Świetne wyjście dla branży motoryzacyjnej

Zestaw V-Coil, który oferujemy w naszym sklepie znajdzie zastosowanie głównie w serwisach mechanicznych i motoryzacyjnych pozwalając między innymi na naprawę zniszczonego gwintu w silniku, czy jego osprzęcie. Wykorzystywane współcześnie technologie umożliwiają stworzenie nowego wysoko mocnego gwintu w maksymalnie szybki sposób. Regenerując albo przygotowując połączenie gwintowe, otrzymasz nowe o wyjątkowej wytrzymałości, jak również odporne na temperaturę i korozję. Polepszona elastyczność naprawionego połączenia gwintowego pozwala na usprawnione, równomierne przenoszenie wszystkich napięć i obciążeń.

Zaoszczędzisz pieniądze i czas

Możesz zredukować niezbędność wymiany kosztownych części, bowiem teraz można naprawić ich gwinty, przede wszystkim w silnikach z delikatnymi aluminiowymi blokami. Dodatkowo w komorze silnika i nie tylko znajdzie się sporo elementów, które można uchronić przed kosztowną wymianą za pomocą regeneracji gwintu.

Mamy w sprzedaży inne komplety naprawcze do bez mała wszystkich typów połączeń gwintowych (calowych i metrycznych).

S94004030

16 innych produktów w tej samej kategorii: