Zestaw do naprawy gwintów M 8x1,25mm

: VC*04012
: nowy
0,00 zł
Brutto

Zestaw do naprawy gwintów M8x1,25mm V-Coil 04012

Bardzo dobry zestaw gwarantujący zregenerowanie uszkodzonego gwintu bądź stworzenie nowego gwintu o znacznie wyższej elastyczności i wytrzymałości niż oryginalnego.

Zawartość zestawu:

  • 1 gwintownik M8,
  • 1 łamacz zabieraka,
  • 1 wiertło kręte,
  • 1 wkrętak do montażu ręcznego z pierścieniem ustalającym,
  • 20 sprężynek gwintowych 1,5xD,
  • dostarczany w pudełku z tworzywa sztucznego.

Producent: V-Coil.

Nr. katalogowy: 04012.

Polecamy w atrakcyjnej cenie zestaw do regeneracji i naprawy gwintów M8x1,25mm.

Masz dość kłopotów związanych z regeneracją i naprawą gwintów? Mamy dla Ciebie wygodne rozwiązanie, z którego wykorzystaniem zyskasz nie tylko na prostocie naprawy uszkodzonego połączenia gwintowego, ale na domiar tego polepszysz jego wytrzymałość.

To wszystko gwarantuje zestaw do naprawy gwintów M8x1,25mm renomowanego producenta V-Coil

Perfekcyjne rozwiązanie dla przedsiębiorstw z branży motoryzacyjnej

Oferowane przez nas zestawy są w szerokim zakresie użytkowane w serwisach mechanicznych, motoryzacyjnych oraz ślusarskich umożliwiając ekspresową i nieskomplikowaną naprawę zniszczonego gwintu pod świecę zapłonową. Nowoczesne technologie fabrykacji oraz materiałowe umożliwiają stworzenie wysoko mocnego gwintu w gruncie rzeczy w ekspresowym tempie. Sporządzając, ewentualnie odnawiając połączenie gwintowe, otrzymasz nowe ogromnie mocne, a także odporne na temperaturę i korozję. Nowe połączenie gwintowe o zwiększonej elastyczności umożliwia ulepszone, równomierne przenoszenie wszelakich obciążeń i napięć.

Sięgnij po istotne oszczędności i ułatw swoją pracę

Możesz zredukować nieodzowność wymiany kosztownych części, bo obecnie zdołasz naprawić ich gwinty, przede wszystkim w silnikach, w których bloki wykonano z aluminium. Nadto w komorze silnika i nie tylko jest sporo elementów, które zdołamy uchronić przed kosztowną wymianą za pomocą regeneracji gwintu.

W naszym sklepie znajdziesz zasobną ofertę różnych zestawów naprawczych do poniekąd wszystkich odmian gwintów (calowych i metrycznych).

VC*04012

16 innych produktów w tej samej kategorii: