Tester bezpieczników samochodowych 12-48V 0-20A AC/DC

: EN*NE00354
: nowy
0,00 zł
Brutto

Tester bezpieczników samochodowych 12-48V 0-20A AC/DC

Dane techniczne:

 • zakres pracy 12-48V 0-20A AC/DC ,
 • do szybkiego i dokładnego badania natężenia prądu,
 • łatwe podłączenie skrzynki bezpieczników,
 • producent: Energy,
 • numer katalogowy: NE00354.

Tester może zostać wykorzystany do pomiaru napięcia w skrzynce bezpiecznikowej ze standardowymi płaskimi bezpiecznikami. Nadaje się on doskonale do wykrywania problemów z napięciem w samochodach i pojazdach użytkowych. Cechuje się on krótkim czasem pomiaru i jego wysoką dokładnością, dodatkowo jest bardzo prosty w obsłudze.

SPECYFIKACJA

 1. Zakres pomiaru: 0.1A ~ 19.9A
 2. Maksymalne obciążenie: 20A/32V DC przez maks. 10 sekund
 3. Dokładność pomiaru: ± (2% odczytu + 2 cyfry)
 4. Typ bezpiecznika: standardowy
 5. Zasilanie: bateria 3V, CR2032 lub jej odpowiednik
 6. Warunki użytkowania: temperatura: 00C ~400C, wilgotność względna <75%
 7. Warunki przechowywania: temperatura: -100C ~400C, wilgotność względna <80%

Widok z przodu:

 1. Dioda LED
 2. Przycisk
 3. Wyświetlacz
 4. Wtyk bezpiecznikowy
 5. Wtyczka (typu standardowy bezpiecznik płaski)
 6. Przełącznik zasilania

UWAGI

Tester może być wykorzystywany wyłącznie do pomiaru napięcia w pojazdach samochodowych. W trakcie pomiaru blaszka bezpiecznika może się nagrzewać. Można jej dotykać dopiero kiedy ostygnie.

Nie należy przekraczać maksymalnego obciążenia testera: 20A/32V przez maksimum 10 sekund. Przed podłączeniem lub odłączeniem testera należy wyłączyć zasilanie pojazdu w stacyjce. Nie rozmontowywać testera i nie modyfikować jego obwodu. Tester należy chronić przed zawilgoceniem. Nie używać siły do wyciągania wtyczki testera. Nie używać testera jeśli nie działa on normalnie lub jest uszkodzony. Nie przechowywać testera w zasięgu dzieci. Nie dotykać ruchomych elementów pojazdu (dłonią, włosami, ubraniem, itp.)

UŻYTKOWANIE

Wyłączyć zasilanie pojazdu w stacyjce. Wyjąć bezpiecznik płaski dostarczony z testerem z wtyku bezpiecznikowego. Następnie usunąć bezpiecznik pojazdu z obwodu, który ma być testowany i umieścić go we wtyku bezpiecznikowym testera. Zapewnia to właściwy poziom zabezpieczenia prądowego. (Napięcie bezpiecznika dostarczonego z testerem: 20A/32V, standardowy). Umieścić wtyczkę testera w gnieździe bezpiecznikowym pojazdu. Jeśli to konieczne, można włączyć zasilanie pojazdu w stacyjce, aby w obwodzie pojazdu znalazł się prąd. Następnie włączyć tester (poprzez przesunięcie przełącznika zasilania w pozycję „ON”). Dokonać pomiaru napięcia w pojeździe, wartości prądu zostaną wyświetlone na wyświetlaczu testera. W dowolnym momencie można nacisnąć przycisk , aby włączyła się dioda LED zapewniająca oświetlenie (Napięcie baterii testera może mieć wpływ na jasność oświetlenia. Jeśli dioda LED świeci słabo, należy wymienić baterię na nową). Wyłączyć tester po zakończeniu pomiaru.

EN*NE00354

Opis

Producent
ENERGY
Grupa aparatury pomiarowej do pomiarów elektrycznych
Diagnoskopy, mierniki i testery samochodowe
Grupa aparatury pomiarowej do warsztatów samochodowych
Testery samochodowe
Tester samochodowy
bezpieczników

16 innych produktów w tej samej kategorii: