Klucz Imbus H 1,3mm / "L" / 41mm/ 13mm

: BO13849
: nowy
0,00 zł
Brutto

Precyzyjny klucz imbusowy H 1,3mm typu "L" o wysokiej technologii wykonania, niezwykle odporny na uszkodzenia, oferowany w atrakcyjnej cenie.

To kapitalne narzędzie znakomicie sprawdzający się przy różnych pracach wymagających znacznej precyzji oraz wygodnego narzędzia przy sprzęcie komputerowym, telefonach komórkowych, nieznacznych detalach, czy też w mechatronice.

Dane techniczne:

  • typ uchwytu - L, dwustronny,
  • metryczny,
  • długość ramienia - 42 mm,
  • bez kulki.

Klucz imbusowy H 1,3mm typu "L" to wysoce użyteczne narzędzie wytworzone w najnowszej technologii materiałowej, które możesz u nas kupić za nieduże pieniądze.

To kapitalne rozwiązanie w trakcie pracy w ogrodzie, domu bądź warsztacie, czyli wszędzie gdzie potrzebne jest niezawodne narzędzie ułatwiające przykręcanie czy odkręcanie rozmaitych detali.

Przyrząd kategorii premium za rozsądne pieniądze

Klucz imbus H 1,3mm jest wytworzony z unikalnego stopu stali dającej rewelacyjną twardość i odporność towaru, za sprawą czego można używać go bezawaryjnie przez wiele lat bez obawy o uszkodzenie śrub i kołków montażowych.

Bezkompromisowa jakość

Wytworzenie z wysokiej jakości stali chroni przed złamaniem w najmniej oczekiwanym momencie podczas pracy, zapewniając jej duże bezpieczeństwo.

Zastosowana technologia zdecydowanie przedłuża bezawaryjność narzędzia, ułatwia pracę, a na dodatek wpływa na jakość każdej kolejnej czynności wykonywanej tym imbusem. Narzędzia niewysokiej jakości ulegają szybkiemu zużyciu, w szeregu przypadków ulegają uszkodzeniom i co najgorsze niszczą detale złączne. Rozwiązaniem takich komplikacji jest wypróbowany klucz H 1,3mm, który zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających profesjonalistów, ponadto zagwarantuje należycie przeprowadzoną pracę bez konieczności użycia dużych nakładów siły.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną w zakładce "produkty".

BO13849

Opis

Typ imbusa
L
Typ uchwytu imbusa
Bez rączki
Rodzaj imbusa
Dwustronny

16 innych produktów w tej samej kategorii: