Klucz Imbus H11,0mm / "L" / 129mm / 53mm

: HF*0200-110-02
: nowy
0,00 zł
Brutto

Polecamy w atrakcyjnej cenie precyzyjny klucz imbusowy H 11,0mm typu "L" Firmy HAFU o znakomitych właściwościach wynikających z zastosowania najnowszych technologii fabrykacji, jak również wykonania zgodnie z rygorystycznymi standardami DIN ISO z wysokiej jakości stali wytrzymałościowej.

To idealne narzędzie bezbłędnie sprawdzający się przy wszelkich pracach wymagających wysokiej precyzji i niedużego narzędzia przy pracach w warsztacie samochodowym, przy sprzęcie AGD, czy w mechatronice.

Dane techniczne:

  • typ rączki - L, jednostronna,
  • bez kulki,
  • sześciokątny krótki,
  • czerniony chemicznie,
  • stal chromowo-wanadowa, całościowo hartowana.

Klucz imbusowy H 11,0mm typ "L" firmy Wiha należy do niesłychanie praktycznych i popularnych narzędzi nazywanych potocznie imbusami. Te najprostsze i najpopularniejsze otrzymujemy z reguły za darmo w zestawach mebli do samodzielnego montażu. Są to natomiast niskiej jakości najprostsze narzędzia o niskiej trwałości dawane do jednorazowego użycia. Klucze, które mamy w ofercie to całkiem inna klasa narzędzi charakteryzujących się znaczną trwałością wynikającą z zastosowania prekursorskich technik materiałowych i świetną precyzyjnością wykonania.

Przyrząd klasy premium za niezwykle umiarkowane pieniądze

Stal wykorzystywana do produkcji tego klucza imbusowego odznacza się szczególnymi właściwościami i daje wieloletnie użytkowanie bez strachu o uszkodzenie śrub.

Profesjonalna jakość osiągalna dla amatorów

Dokonując u Nas zakupu, zyskasz znaczne bezpieczeństwo pracy, jako że wykonanie ze stali wysokiej jakości świetnie zabezpiecza przed niespodziewanym rozpadem lub pęknięciem imbusa.

To wszystko przedłuża żywotność narzędzia, upraszcza pracę, a prócz tego wpływa na jakość każdej następnej czynności wykonywanej tym imbusem. Niskiej jakości narzędzia ulegają szybkiemu zużyciu, niejednokrotnie ulegają defektom i co najgorsze uszkadzają części złączne. Panaceum na tego typu komplikacje jest pewny klucz H 11,0mm typ "L", który bezproblemowo zaspokoi oczekiwania zaawansowanych użytkowników, dodatkowo zapewni odpowiednio wykonaną pracę bez konieczności użycia znacznych nakładów siły.

Co zyskujesz?

Stanowczym plusem śrub z łbem imbusowym jest możliwość wykorzystywania ich w miejscach, w których wielkość łba jest tylko nieco większa od średnicy gwintu, a dodatkowo w przypadku śrub bez łba. Wkręcanie czy wykręcanie śruby o nieznacznej średnicy łba nie potrzebuje wiele miejsca, co pozwala na stosowanie tego typu śrub w punktach o okrojonym dostępie.

Klucz imbusowy jest odmianą klucza trzpieniowego, który ma przekrój sześciokąta foremnego. Nazywany jest dodatkowo ampulowym, bądź inbusowym, a potocznie nazywa się go imbusem albo inbusem. Przypomina on literę T lub L, ale może mieć też formę wymienialnych końcówek do śrubokrętów i wkrętaków automatycznych oraz ręcznych.

Klucze imbusowe mamy w ofercie w wielu innych rozmiarach, w naszym sklepie dostępne są: 1,5 mm, 2 mm, 2,5 mm, 3mm, 5mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 14 mm, 17 mm, 19 mm.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną w zakładce "produkty".

HF*0200-110-02

Opis

Typ imbusa
L
Typ uchwytu imbusa
Bez rączki
Rodzaj imbusa
Dwustronny

16 innych produktów w tej samej kategorii: