Klucz Imbus cal H 7/32" / "L" /240mm/ rękojeść / 0,2188"

: FA*84TZ.7/32
: nowy
0,00 zł
Brutto

Polecany tu klucz imbus calowy H 7/32" typu "L" z rękojeścią firmy Facom to wytrzymałe narzędzie bardzo użyteczne w autoserwisach, w wielu gałęziach przemysłu, w domu i przydomowym warsztacie, które nabędziesz u nas w atrakcyjnej cenie.

Parametry techniczne:

  • typ rączki - L,
  • dwustronna,
  • bez kulki,
  • rękojeść zapewnia wygodne wykorzystanie obu końców klucza,
  • wykończenie: polerowane, fosforanowane.

Klucz imbusowy  imbus calowy H 7/32" typu "L" z rękojeścią firmy Facom należy do niezwykle przydatnych i znanych profesjonalistom narzędzi określanych potocznie imbusami. Te najprostsze przeważnie dostajemy bezpłatnie w zestawach mebli do samodzielnego montażu. Są to jednakże najprostsze niskiej jakości narzędzia o niewysokiej trwałości określone raczej do jednorazowego użycia. Oferowany tutaj klucz Facom to całkowicie inna klasa narzędzi cechujących się idealną starannością wykonania i dużą solidnością wynikającą z zastosowania nowatorskich technik materiałowych.

Model premium narzędzi dostępny w niezwykle atrakcyjnej cenie

Klucz imbus calowy H 7/32" typu "L" z rękojeścią firmy Facom jest wykonany z wyjątkowego stopu stali dostarczającej niespotykaną plastyczność, jak również wytrzymałość wyrobu, przez wzgląd, na co możesz użytkować go bezawaryjnie przez wiele lat bez obawy o uszkodzenie gniazd śrub.

Bezkompromisowa jakość do Twojej dyspozycji

Zyskujesz wysokie bezpieczeństwo pracy, jako że wykonanie imbusa ze stali wysokiej jakości wyśmienicie zabezpiecza przed nieoczekiwanym pęknięciem lub rozpadem marzędzia.

Wydłuża to żywotność narzędzia, upraszcza pracę, a na dodatek wpływa na jakość każdej kolejnej czynności wykonywanej tym imbusem. Niewysokiej jakości narzędzia niejednokrotnie ulegają defektom, w błyskawicznym tempie się zużywają i co gorsze uszkadzają części złączne. Panaceum na tego rodzaju kłopoty jest sprawdzony klucz calowy H 7/32" Facom, który w 100% spełni oczekiwania najbardziej wymagających profesjonalistów, prócz tego zapewni należycie wykonaną pracę bez konieczności użycia znacznych nakładów siły.

Klucze imbusowe mamy w ofercie dodatkowo w wielu rozmiarach, w naszym sklepie dostępne są: 1,5 mm, 2 mm, 2,5 mm, 3mm, 5mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 14 mm, 17 mm, 19 mm.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną w zakładce "produkty".

FA*84TZ.7/32

Opis

Typ imbusa
L
Typ uchwytu imbusa
Z rączką
Rodzaj imbusa
Dwustronny

16 innych produktów w tej samej kategorii: