Klucz Imbus calowy H 3/16" typu "L" z rękojeścią - Wiha 02807

: WI*02807
: nowy
0,00 zł
Brutto

Klucz Imbus calowy H 3/16" typu "L" z rękojeścią - Wiha 02807 

Parametry techniczne:

  • rodzaj rączki - T, jednostronna,
  • wersja calowa,
  • sześciokątny, niklowany na wysoki połysk,
  • chromowo-wanadowa stal, całościowo hartowany
  • item no. U33465,
  • producent: Wiha,
  • nr. katalogowy: 02807.

Klucz Imbus calowy Wiha 02807 to świetne narzędzie do robót wymagających dokładności w warsztatach samochodowych i przemyśle. Pozwala na przenoszenia wysokiego momentu przy minimalnym wysiłku.

To poręczne niezmiernie trwałe narzędzie wykonane w najnowszej technologii, dostępne w konkurencyjnej cenie.

Wytworzenie z topowych materiałów, jak również długoletnia trwałość sprawiają, że klucz imbusowy H 3/16" typu "L" z rękojeścią firmy Wiha jest znakomitym narzędziem o kapitalnym stosunku ceny do jakości. To narzędzie niesłychanie pomocne w czasie pracy w ogrodzie, domu bądź warsztacie, innymi słowy wszędzie gdzie potrzebne jest niezawodne narzędzie upraszczające przykręcanie czy odkręcanie przeróżnych elementów przy minimalnym wysiłku.

Narzędzie klasy premium za nadzwyczaj umiarkowane pieniądze

Klucz imbusowy calowy H 3/16" jest wykonany z unikatowego stopu stali ręczącej rewelacyjną twardość, a także odporność dzięki całościowemu hartowaniu. Dzięki temu można się nim posługiwać bezawaryjnie przez wiele lat bez obawy o uszkodzenie gniazd śrub lub samego klucza.

Nawet dla najbardziej wymagających Klientów

Wykonanie z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej zabezpiecza przed rozpadem w trakcie pracy w najmniej oczekiwanym momencie, gwarantując jej wysokie bezpieczeństwo.

To wszystko wydłuża bezawaryjność narzędzia, ułatwia pracę, a do tego ma bezpośredni wpływ na efektywność i jakość następnych czynności wykonywanych tym imbusem. Narzędzia niewysokiej jakości niejednokrotnie ulegają uszkodzeniom, w niedługim czasie się zużywają i co najgorsze niszczą elementy złączne. Rozwiązaniem takich trudności jest sprawdzony klucz imbus z rękojeścią firmy Wiha, który w 100% spełni oczekiwania zaawansowanych użytkowników, co więcej zagwarantuje odpowiednio przeprowadzoną pracę bez konieczności użycia dużych nakładów siły.

Poboczne atuty

Poważnym plusem śrub z łbem imbusowym jest możliwość stosowania ich w trudnych miejscach, gdzie średnica łba jest zaledwie nieznacznie większa od średnicy gwintu, a dodatkowo w wypadku śrub bez łba. Wykręcanie lub wkręcanie śruby o niedużej średnicy łba nie wymaga dodatkowego powierzchni, co umożliwia używanie tego rodzaju śrub w punktach o okrojonym dostępie.

Klucz imbusowy jest odmianą klucza trzpieniowego, który zwany jest dodatkowo inbusowym czy ampulowym, a potocznie zwie się go imbusem bądź inbusem. Klucze występują też w wielu innych rozmiarach, z których w naszym sklepie dostępne są: 1,5 mm, 2 mm, 2,5 mm, 3 mm, 5 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 14 mm, 17 mm, 19 mm.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną w zakładce "produkty".

WI*02807

Opis

Typ imbusa
T
Typ uchwytu imbusa
Z rączką
Rodzaj imbusa
Jednostronny

16 innych produktów w tej samej kategorii: