Klucz Imbus cal H 1/4" / "L" /240mm/ rękojeść

: FA*84TZ.1/4
: nowy
0,00 zł
Brutto

Klucz Imbus calowy H 1/4" typu "L" z rękojeścią firmy Facom to wytrzymałe narzędzie do prac w domu i przydomowym warsztacie, a przede wszystkim w serwisach samochodowych.

Jego plusem jest wygoda użytkowania niezawodność i odporność na uszkodzenia mechaniczne, czy skręcanie. 

Parametry techniczne:

  • typ rączki - L, dwustronna,
  • polerowany, fosforanowany.

Ergonomiczna rękojeść zapewnia skuteczne i wygodne wykorzystanie obu końców klucza.

Klucz imbusowy calowy H 1/4" typu "L" z rękojeścią firmy Facom to wysoce praktyczne narzędzie wykonane w najnowszej technologii materiałowej, które możesz nabyć w naszym sklepie za bardzo rozsądne pieniądze. Spełni on wymagania zarówno domowych majsterkowiczów, jak i fachowców oczekujących precyzyjnego i łatwego odkręcenia lub dokręcenia rozmaitych podzespołów.

Sprzęt klasy premium za umiarkowane pieniądze

Imbus calowy H 1/4" typu "L" z rękojeścią jest wykonany ze stopu stali zapewniającego niesłychaną twardość, plastyczność a dodatkowo trwałość wyrobu, wskutek czego zdołasz się nim posługiwać bezawaryjnie przez wiele lat bez obawy o uszkodzenie śrub, czy samego klucza.

Ułatw sobie pracę - postaw na profesjonalne rozwiązanie

Wykonanie z wysokiej jakości stali ochrania przed rozpadem podczas pracy w najmniej oczekiwanym momencie, gwarantując jej duże bezpieczeństwo.

To wszystko wydłuża bezawaryjność narzędzia, ułatwia pracę, a w dodatku wpływa na jakość każdej kolejnej czynności wykonywanej tym imbusem. Narzędzia niewysokiej jakości w szeregu przypadków ulegają uszkodzeniom, szybko się zużywają i co najgorsze niszczą podzespoły złączne. Rozwiązaniem takich trudności jest pewny klucz, który w 100% spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających, nadto zagwarantuje porządnie przeprowadzoną pracę bez konieczności użycia dużych nakładów siły.

Poboczne zalety

Poważną zaletą śrub z łbem imbusowym jest możliwość użytkowania ich w trudnych miejscach, w których wymiar łba jest ledwo nieznacznie większa od średnicy gwintu, a dodatkowo w wypadku śrub bez łba. Wykręcanie lub wkręcanie śruby o małej średnicy łba nie wymaga dużej ilości przestrzeni, co umożliwia używanie tego rodzaju śrub w punktach o ograniczonym dostępie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną w zakładce "produkty".


FA*84TZ.1/4

Opis

Typ imbusa
L
Typ uchwytu imbusa
Z rączką
Rodzaj imbusa
Dwustronny

16 innych produktów w tej samej kategorii: