Gwintownik montażowy M10x1,50mm

: VC*03015
: nowy
0,00 zł
Brutto

Gwintownik montażowy M10x1,50mm V-Coil

Dane techniczne:

  • Gwintownik do sprężynek gwintowych,
  • do regeneracji zniszczonych gwintów,
  • wykonany z szybkotnącej stali HSS z oszlifowanymi zwojami,
  • producent: V-Coil,
  • nr. katalogowy: 03015.

Gwintownik montażowy M10x1,50mm firmy V-Coil jest zasadniczym narzędziem, które użytkujemy do reperacji gwintów, korzystając ze wspomagających te prace zestawów naprawczych. Stosujemy go pod sprężynki gwintowe, przygotowując nim gwint.


Gwintownik montażowy jest narzędziem wieloostrzowym, ze skrawającymi ostrzami, które używamy do przygotowywania połączeń gwintowych wewnętrznych w otworach, w które go wkręcamy. Zbudowany jest on z części skrawającej plus pokrętła będącego równocześnie uchwytem.


Zdefektowany gwint nie stanowi już kłopotu


Powodów uszkodzenia gwintów jest sporo. Zardzewienie, ścieranie się gwintu, zastosowany nadmierny moment dokręcający, a także dużo innych mogą wywoływać nieodzowność jego renowacji. Najszybszym ze współcześnie dostępnych wyjść jest wykorzystanie wkładek gwintowych, które są wytwarzane w przeróżnych modelach i średnicach, by w niedługim czasie zapewnić naprawę zużytego gwintu. Jednak wykorzystanie odpornej sprężynki gwintowej musi zostać poprzedzone zastosowaniem gwintownika.


Bezkompromisowa wysoka jakość


Sprężynki gwintowe z wytrzymałej stali nierdzewnej znajdujące się w kompletach naprawczych wymagają wcześniejszego przygotowawczego nacięcia gwintu gwintownikiem montażowym wykonanym ze stali szybkotnącej HSS. Gwintownik tego rodzaju, jako kluczowe narzędzie w zestawie jest najwyższej jakości, co daje nam pewność, że nie złamie się on i natnie precyzyjnie gwint, zapewniając tym samym prędkie przeprowadzenie dalszych prac.


Zaoszczędzisz spore pieniądze na wymianie części


Gwintownik montażowy pośrednio umożliwia nam oszczędności, jako że z racji jego zastosowania można zregenerować gwint, co z kolei pozwala nam często uniknąć kosztownej wymiany części w samochodzie, silniku i wielu jego częściach.


VC*03015

16 innych produktów w tej samej kategorii: