Gwintownik maszynowy cal 12/28" HSSE 35°

: 27223
: nowy
0,00 zł
Brutto

Gwintownik maszynowy cal 12/28" HSSE 35° do wnętrza świecy

Gwintownik o specjalnym rozmiarze określony do gwintowania cylindra urwanej świecy żarowej służącego później do wkręcenia wyciągacza.

Producent: Pichler.

Nr. katalogowy: 27223.

Gwintownik maszynowy d12/28" HSSE 35°  jest specjalnie, skonstruowany do efektywnego profesjonalnego gwintowania wnętrza świecy żarowej.

Sprzęt ten jest kapitalną kombinacją pionierskich rozwiązań w obszarze mikro-geometrii i stereometrii ostrza oraz wykorzystania prekursorskich powłok zewnętrznych.

Gwintownik cal 12/28" HSSE 35° jest  narzędziem, gwarantującym kapitalną jakość opracowywanych powierzchni i wysoką dokładność wymiaru produkowanych gwintów. Gwintownik ten odznacza się najwyższą trwałością za sprawą znakomitemu odprowadzeniu wióra, najlepszej jakości powierzchni, precyzji wymiarów oraz dużej niezawodności procesu obróbki.

W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo zarówno gwintowniki powlekane do zadań przy wysokich obrotach, jak i też tradycyjne, dostosowane do gwintowania na maszynach o niewielkich prędkościach obrotowych. Proponujemy również specjalistyczne gwintowniki do gwintów walcowych, stożkowych, trapezowych, a oprócz tego do gwintów rurowych, metrycznych, calowych itp.

27223

16 innych produktów w tej samej kategorii: